Üntes Heat-X Isı Pompaları ile Yüksek Konfor Düşük Enerji Tüketimi

Üntes Heat-X Isı Pompaları ile Yüksek Konfor Düşük Enerji Tüketimi

google-news

Türkiye genelindeki bayileri ile Hisense split klimaları ve Nibe ısı pompalarını kullanıcıların beğenisine sunan ÜNTES şimdide ÜNTES markalı HEAT-X Isı Pompasını pazara sunuyor.

ÜNTES HEAT-X Isı Pompası Sistemleri, yenilenebilir teknoloji sayesinde enerji verimliliği, düşük işletme maliyetleri gibi pek çok avantajı bir arada sunuyor. Atmosferden elde edilen enerjiyi kullanarak yaşam alanlarındaki konfor ihtiyacını karşılamayı hedefleyen ÜNTES HEAT-X Isı Pompası Sistemleri’nin avantajları arasında yenilenebilir kaynak kullanımı, enerji verimliliği, işletme maliyetlerinin düşmesi, sıcak kullanım suyu üretimi, soğutma fonksiyonu, kontrol ve entegrasyon yer alıyor.

Yüksek Verimlilik

ÜNTES HEAT-X ısı pompası ürünlerinin verimlilik değerler 4,84’lere kadar çıkıyor. Bu sayede sisteme verilen 1 birimlik enerji ile yaklaşık 5 birim enerji elde edilebiliyor.

Düşük Enerji Tüketimi ve Düşük Maliyet

ÜNTES HEAT-X ısı pompaları, yüksek enerji verimlilik değerleri ile uygulama alanlarında enerji tasarrufu sağlıyor. Cihazların enerji tüketimi az olduğundan işletme maliyetlerini de düşürüyor.

Doğa Dostu Teknoloji

ÜNTES HEAT-X ısı pompaları düşük karbon salımı sayesinde, CO2 emisyonlarının azalmasına yardımcı oluyor.

Tüm Hava Koşullarında Çalışabilir

ÜNTES HEAT-X ısı pompaları -20oC dış ortam sıcaklıklarında dahi sorunsuz bir şekilde çalışarak mükemmel bir iç mekân iklimi sağlamanıza yardımcı olur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

119. Sayımız Yayında.