ULPATEK, SODEX 2023 Fuarında “SUPERIOR” ve “TOOL FREE” Ürünlerini Tanıttı

ULPATEK, SODEX 2023 Fuarında “SUPERIOR” ve “TOOL FREE” Ürünlerini Tanıttı

Türkiye’nin hava filtreleri konusundaki öncü firmalarından ULPATEK, SODEX 2023 fuarında lansmanını yaptığı ürünler ile dikkatleri üzerine çekti. Firma, yüksek enerji tasarrufu sağlayan yeni hava filtresi modeli “SUPERIOR” ve filtre değişiminden büyük kolaylık sağlayan “TOOL FREE” HEPA kutusu ürünleriyle fuar ziyaretçilerinden büyük ilgi gördü.

ULPATEK’in tanıttığı “SUPERIOR” hava filtresi modeli, A+ enerji verimliliği ile dikkat çekiyor. Yüksek performansı ve enerji tasarrufunu birleştiren bu model, gelişmiş teknolojisi sayesinde yüksek filtrasyon verimliliği sağlarken enerji tüketimini minimuma indiriyor. Bu özellikler, işletmelerin enerji maliyetlerini azaltmalarına ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunuyor. Hava kalitesi yönetiminde çözüm arayan endüstri profesyonelleri, mühendisler ve çevre bilincine sahip işletmeler için ideal bir seçenek sunuyor.

Yeni sergilenen diğer bir ürün “TOOL FREE” HEPA Kutusu modelinde ise alet kullanmadan filtre değişiminin sadece tek bir teknisyen ile kolayca gerçekleştirilmesine olanak sağlanıyor. Ayrıca mahalden basınç, aerosol besleme ve aerosol okuma nozullarına kolaylıkla ulaşma imkanı sağlanması gibi gelişmiş özellikleriyle de sektörde inovasyonun öncüsü olduğunu gösteriyor.

ULPATEK Genel Müdürü Ganim Dokuyucu, “Müşteri memnuniyetini ve çevresel sürdürülebilirliği her zaman ön planda tutuyoruz. Yenilikçi yaklaşımımız, kaliteli ürünlerimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla sektörde güçlü bir iz bırakıyoruz. SODEX fuarı, bu vizyonumuzu daha geniş kitlelere ulaştırma fırsatı sundu. Fuarda tanıttığımız yeni ürünlerimiz kullanıcılara zamandan ve enerji tüketiminde büyük tasarruf sağlamayı hedeflerken, sektörde standartları yeniden şekillendirmeyi amaçlıyor” dedi.

ULPATEK, sektördeki inovasyon liderliğini sürdürmeyi ve yeni ürünleriyle enerji tasarrufu sağlamaya devam etmeyi hedefliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.