Aldağ Banner
Aldağ Banner

UL Listeli Riser Manifold, FM Onayı Da Aldı

UL Listeli Riser Manifold, FM Onayı Da Aldı

Duyar vana olarak yine bir ilke İmza attık… Riser Manifold ürünümüz için Fm onayı alındı.

Yerli üretimin gücü sloganıyla gerçekleştirdiğimiz yatırımlarımız tüm hızı ile devam ediyor.

Kompakt yapısı, montaj süresi ve  daha düşük operasyon maliyeti ile tesisat uygulamalarında üst düzeyde katmadeğer sağlayan Kolay Kurulum Kiti (Riser Manifold) UL belgelendirme sürecinin ardından Fm onay sürecinide başarıyla tamamlayarak FM belgesini almaya hak kazanmıştır.

Duyar Vana A.Ş. Ar-Ge Direktörü Yakup Ege ;

“Riser Manifold kompakt ve kolay kurulum için dizayn edilmiş yenilikçi bir ürün. Daha önce UL belgesini aldığımız ürünümüzün ve FM belgelendirme sürecinide tamamlamış bulunuyoruz. Emek veren herkese teşekkür ederiz.”

Riser Manifold (Kolay Kurulum Ünitesi) Nedir?

Duyar kolay kurulum ünitesi, sulu söndürme sistemlerinde, kurulum işlemlerini hızlandırmak amacıyla NFPA gereksinimlerine uygun olarak dizayn edilmiştir. Yangın durumunda tesisatta meydana gelen akış sebebiyle akış anahtarı bir sinyal üretir ve kontrol panosuna veya elektriksel gonga sinyali göndererek yangının hangi katta, zonda veya branşmanda meydana geldiği tespit edilir. Üzerindeki test ve drenaj vanasının sahip olduğu orifis sayesinde sprinkler sistemi anında test edilebilir ve tesisat boşaltılabilir. Kolay kurulum ünitesi akış anahtarı, 3 yollu manometre konrol vanası, manometre ve uygun test ve drenaj vanasından meydana gelir.

Riser Manifold FM

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: