Üçay Grup Yeni Ofisine Taşındı

Üçay Grup Yeni Ofisine Taşındı

Mühendisliğin prensiplerini verimli şekilde kullanarak çözüm üreten ve müşterilerinin mutlak güvenini kazanan Üçay Grup, Maltepe Ritim İstanbul’daki yeni ofisinde Türkiye’nin alanındaki en büyük mühendislik firması olma iddiasını koruyor.

Doğalgaz ısıtma alanında ilk olarak 1999 yılında faaliyetlerine başlayan Üçay Mühendislik, önemli lokasyonlarda yatırım yaparak Türkiye genelinde birçok bölgede satış ve taahhüt hizmeti vermeye başladı. 2007 yılında Elektromekanik sistem taahhütleri noktasına faaliyetlerini yönelten firma, 2012 yılından itibaren, inşaat sektörüne de adım attı, A’dan Z’ye konut geliştirme, kentsel dönüşüm projelerinde sektörün liderleri arasında yerini aldı.

2019 yılında ise yeni nesil mühendislik anlayışı ile iklimlendirme sektörüne yeni bir soluk getiren VEÇ Verimli Enerji Çözümleri A.Ş’yi kurarak; Üçay Mühendislik, Üçay Elektromekanik İnşaat ve VEÇ Verimli Enerji Çözümleri A.Ş. şirketlerinden oluşan bir grup firması haline geldi. Isıtma, soğutma, elektromekanik, inşaat ve iklimlendirme alanında zengin bir hizmet yelpazesine sahip kaliteli ürün ve hizmetlerini müşterilerine sunan Üçay Grup, Maltepe Ritim İstanbul’daki yeni ofisinde de aynı anlayış ile hizmet vermeye devam ediyor. Ülke genelindeki gurur verici çalışmalarıyla hedeflediği koşulsuz tüketici memnuniyetinin ötesine ulaşan Üçay Grup, oluşturduğu organize yapı ile alanında lider bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

97. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: