Aldağ Banner
Aldağ Banner

Toshiba, Enerji Verimliliğinde Yüksek Avantaj Sağlayan, Yedinci Nesil SMMS-u’yu Tanıttı

Toshiba, Enerji Verimliliğinde Yüksek Avantaj Sağlayan, Yedinci Nesil SMMS-u’yu Tanıttı

Konutlar ve ticari binalar için yüksek verimli, yüksek performanslı ısıtma ve soğutma sistemleri sağlayan Toshiba, SMMS VRF’nin yedinci serisini tanıttı.

Üst düzeyde soğutma ve ısıtma konforu sunan Toshiba; yeni tasarımıyla öne çıkan, verimliliği, uygulanabilirliği ve erişilebilirliği ile dikkat çeken yedinci serisi SMMS-u (Süper Modüler Çoklu Sistem) ürününü tanıttı. Eurovent onaylı SMMS-u kullanıcılarına kurulum kolaylığı ile yıl boyu konfor sağlıyor. Tüm ticari mekanlarda ısı kontrolünü optimize ederek iklimlendirme sektörü için avantaj sağlayacak çözümler sunan SMMS-u; kapasitesi, enerji verimliliği, geniş uygulama alanları ve yüksek iletişim gücü ile öne çıkıyor. Daha yüksek düzeylerde performans ve kullanılabilirlik sağlayacak Toshiba’nın en önemli üyelerinden biri olan SMMS-u; hafif ve kompakt tasarımının yanı sıra hızlı ve kolay kurulumu, devreye alma ve bakım rutinleri açısından zamandan ve enerjiden tasarruf etmesine yardımcı olacak birçok yeni özellikleri ile piyasaya çıktı.

Enerji tüketimini en aza indiriyor

SMMS-u, tescilli özel DC Triple rotary kompresörü ve geliştirilmiş yüksek verimli ısı eşanjörü sayesinde önceki modele kıyasla %50 daha az soğutucu akışkan kullanarak enerji tüketimini en aza indiriyor. Aynı zamanda sessiz çalışma imkanı sunan ve opsiyonel hareket sensörü seçeneği ile ön plana çıkan SMSS-u, veri hacmi ve iletişim hızında yeni perspektifler getiren TU2C-LINK protokolü sayesinde, 128 adete kadar iç ünite bağlantısını sağlıyor. Ürün ayrıca “Toshiba Wave Tool Advance” uygulaması ile kurulum firmaları sistem bilgilerine erişmesine ve bir Android akıllı telefon kullanarak test çalıştırmalarını başlatmasına olanak tanıyor. 0,3 ile 10 HP arasında geniş kapasite aralığına sahip ve geniş kapsamlı kaset, kanal, tavan, duvar, salon, döşeme ve konsol tipi iç üniteleri sayesinde tüm oda tiplerine uyarlanabiliyor.

1986 yılında Süper Modüler Çoklu Sistem adıyla piyasaya sürülen ve Toshiba’nın ilk kuşak ürünlerinden biri olan SMMS, sınıfında lider kalite ve güvenilirlik sunuyor. Avrupa’da Mart 2021’den itibaren satışa sunulan SMMS-u, tüm iklimlendirme sektöründeki paydaşlarına avantajlar sağlayarak tam bir ısıtma ve soğutma paket çözümü sunuyor.

Toshiba

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: