Paz. Eyl 20th, 2020

Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

Toshiba, bu yıl da iklimlendirme sektörünün “En Cool Markası” seçildi

Toshiba, pazarlama dünyasının önemli yayınlarından Marketing Türkiye için Roamler Türkiye tarafından bu yıl beşincisi yapılan “Cool Markalar Araştırması” sonucunda ikinci kez iklimlendirme sektörünün “En Cool Markası” seçildi.

İklimlendirmeden bankacılık sektörüne, kozmetikten otomotive 20’yi aşkın kategoride yapılan araştırma Türkiye temsili bir örneklemle beşinci kez gerçekleştirildi. “Yılın Cool Marka­ları”nın jürisi her zamanki gibi bu yıl da halk oldu. Kanyon Cinemaximum’da Youth Talks Türkiye Zirvesi’nin hemen ardından düzen­lenen törenle kendi kategorilerinde birinci olan markalar ödüllerine kavuştu.

Türkiye’de iklimlendirme alanındaki faaliyetleri, sektörün lider markalarından Alarko Carrier tarafından yürütülen Toshiba, pazara sunduğu yenilikçi, çevreci ve tasarruflu ürünleriyle tüketicilerin beğenisini topluyor. Toshiba multi sistem klimalardaki ileri teknoloji, optimum performans sunarak, yaşam kalitesini iyileştiriyor. Özellikle tek bir üniteyle birden fazla odanın konfor ihtiyacını karşılayan Toshiba multi sistem klimalar tüketicilerden tam not alıyor. Toshiba ürünlerinin kalitesinin yanı sıra satış kampanyaları ve satış sonrası servis hizmetleriyle de tüketicilerin tercihi oluyor. 

Araştırma Hakkında:

“Cool Markalar” araştırması Roamler Türkiye tarafından Temmuz-Ağustos 2019 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Araştırma datası geniş Roamler Türkiye üye havuzundan mobil uygulama kullanılarak toplandı. Araştırmaya; Türkiye temsili 12 istatistiki bölgede yaşayan, AB, C1 ve C2 SES grubu,18-54 yaş arası, kadın ve erkek, 1000 Roamler Türkiye kullanıcısı katıldı. Katılımcılar, telefonlarındaki Roamler Türkiye uygulamasını kullanarak önce kategori bağımsız olarak, sonrasındaysa önceden belirlenmiş her bir kategoride “en cool” buldukları markaları, herhangi bir cevap seçeneğini işaretlemeksizin açık olarak yazarak belirtti.

Bir Cevap Yazın