Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

TOGO Ofis Binaları’nda Armacell Yalıtım Ürünleri

Armacell Yalıtım’ın mükemmel ısı yalıtım özelliği sağlayan elastomerik kauçuk ürünleri Ankara TOGO Ofis Binaları’nda tercih edildi.

Togo Kuleleri Projesi, Ankara’nın Eskişehir Yolu’nda iş dünyası için ofis ve ticari alanlardan oluşan, karma kullanımlı bir iş ve yaşam merkezi olarak tasarlandı.

12.000 m2 arazi üzerine kurulu Togo Kuleleri’nde bir yatay AVM ve iki dikey ofis kulesi yer alıyor. 7 bodrum kat, zemin kat ve 28 kule katı olmak üzere her bir kulede toplam 36 kat bulunuyor.

Togo Kuleleri Projesi’nde Armacell Yalıtım’ın mükemmel ısı yalıtım özelliği sağlayan elastomerik kauçuk ürünleri kullanıldı.

Mükemmel ısı yalıtım özelliği, güçlü su buhar difüzyon direnci sayesinde tam bir yoğuşma kontrolü sağlayan Armacell Yalıtım’ın elastomerik kauçuk ürünleri enerji maliyetlerini de düşürmektedir.

Armacell Yalıtım’ın geniş elastomerik kauçuk köpüğü yalıtım ürünleri portföyü; ısıtma, soğutma, klima tesisatı, kanal, boru ekipman ve armatürleri için özel olarak üretilmekte olup üstün teknik özelliklerinin yanı sıra yangın yalıtımında da uluslararası standartlara uygun ve dünyaca saygı gören onaylara sahiptir. Tesisata ilave bir mekanik yük getirmeyen, zaman ve işçilik bakımından ekonomi sağlayan ürünler ile teknik yalıtım güvenli ve kolaydır. Armacell Yalıtım’ın Fabrikası Bursa’dadır.

Bir Cevap Yazın