reklam-alani
reklam-alani

Termofan Özbekistan’da

Termofan Özbekistan’da

2013 yılında kurulan Termofan Havalandırma Sistemleri San. ve Tic. A. Ş. İklimlendirme sektöründe 25 yılı geride geride bırakan yönetim kadrosu ve konusunda uzman teknik personeliyle başarılı hamlelerine bir yenisini daha ekledi.

Ülkemiz ekonomisine her zaman artı değer katan Termofan A.Ş. kendi öz kaynakları ile Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te 1500m²’si kapalı, 4000m²’si açık alana sahip üretim tesisini inşa ederek Ekim ayında üretime başladı.

Özbekistan Taşkent’te 23-25 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen UZSTROYEXPO-2019 9.Uluslararası İnşaat fuarında sektör temsilcileri ile buluşan Termofan;  Paket Tipi Klima Cihazları, Hijyenik Klima Santrali, Havuz Nem Alma Santrali, Hassas Kontrollü Klima Cihazları, Isı Geri Kazanım Cihazları, Fanlar, Fancoiller, Ekolojik Mutfak Cihazları, Hava Apareyleri ve Ekipmanlarını Termofan markası ve güvencesiyle bölgedeki talepleri daha hızlı bir şekilde karşılamayı hedefliyor.

“Kaliteli mükemmel hizmet, ileri teknolojik çözümler” sloganıyla uluslararası pazarlarda da yoluna devam eden Termofan A.Ş.ye başarıları çalışmalarının devamını diliyoruz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?