Aldağ Banner
Aldağ Banner

Termo Teknik’ten, online EVOMAX2 eğitimi ve bayi ziyareti

Termo Teknik’ten, online EVOMAX2 eğitimi ve bayi ziyareti

Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen ısı sistemleri tedarikçilerinden birisi olan Termo Teknik’in yönetimi, 2021 yılında iç piyasaya sunulan EVOMAX2 duvar tipi premix yoğuşmalı kazanlar için online eğitim ve gerekli   sağlık önlemleri alarak  bayi ziyaretleri gerçekleştirdi.

Termo Teknik bayilere yönelik iki çalışmayı birlikte yürüttü. Bir yandan, ısıtma sektörünün köklü kuruluşu Ideal Boilers tarafından İngiltere’de tasarlanan, satış ve servis desteği Termo Teknik tarafından verilen EVOMAX2 duvar tipi premix yoğuşmalı kazanlar için online bayi eğitimleri yapılırken, diğer yandan bayi ziyaretleri gerçekleştirildi. Şubat ayında başlayan bayi  ziyaretleri pandemi  koşulları dikkate alınarak farklı bölgelerde devam ettiriliyor.

ONLINE EĞİTİM

EVOMAX2 eğitimlerini gerçekleştiren Termo Teknik Servis Yöneticisi Ali Bayramoğlu, Türkiye’de, 2021 yılı Ocak ayında Termo Teknik tarafından kullanıcının beğenisine sunulan EVOMAX2’nin, dar alanlara kurulabilme, şık görünüm ve sessiz çalışma gibi özellikleri ile sadece büyük ve orta çaplı konut projeleri için değil, aynı zamanda iki ve daha fazla katlı  müstakil evler için de ideal ısınma çözümleri sunduğunu belirtti.  Bayramoğlu EVOMAX2’nin özellikleri konusunda şunları söyledi:

“Yeni ürünümüz özellikle merkezi ısıtma sistemlerinde kurulum, bakım ve kullanım kolaylığı açısından çok önemli avantajlar sunuyor. Tek kazan ile 42, 65, 90, 105, 125 ve 160 kW kapasite değerlerine sahip olan EVOMAX2, sadece  radyatör ve  boylerli sistemlerde ek kontrol paneline ihtiyaç duymadan, master kazan üzerinden 16 adet kazana kadar (Toplam 2560 kW = 2.200.000 kcal/h) kaskad bağlantı sağlıyor. Sistemde havuz ısıtması, güneş enerjisi ile uyumlu çalışma,  klima santrali, nem alma santrali, kat istasyonu gibi bölümler olduğunda ise bu kez kaskad kontrol paneli kullanılarak 15 adete kadar kazan (Toplam 2400 kW = 2.000.000 kcal/h) kontrolü mümkün oluyor.

Türkçe karakterli kullanıcı ara yüzü hem kullanıcı hem servis için kolay, hızlı kurulum ve işletme sağlıyor. Web server ünitesi ile kontrol panelinin birlikte çalıştırılması durumunda dünyanın herhangi bir yerinden kazan dairesine erişim sağlanabiliyor. Dahili atık gaz geri akım güvenlik klapesi ve Evomax’ın bir önceki modeline göre yüzde 10 daha hafif olma gibi yeni özellikleri  bulunuyor. Isıtma ve havalandırma endüstrisinde “Yenilik, mükemmellik ve başarıya destek ödülü” olarak verilen İngiltere merkezli “HVR Awards”a,“Ticari-Endüstriyel Isıtma Ürünü” kategorisinde  sahip olan EVOMAX2, ErP yönetmeliğine uygun olarak üretiliyor.”

Ali Bayramoğlu,  ilk kez online olarak gerçekleştirilen EVOMAX2 eğitimlerinin çok başarılı geçtiğini, Termo  Teknik bayilerinin öncelikle ek kontrol paneline ihtiyaç duymadan master kazan üzerinden 16 adet kazana kadar yapılan bağlantı ve dahili atık gaz geri akım güvenlik klapesi ile ilgili sorular sorduklarını söyledi.

BAYİ ZİYARETLERİ

Çorlu’da, Dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasına sahip olan,  200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile Türkiye’nin tamamında tüketiciye ulaşan Termo Teknik, kovid- 19 salgını döneminde bayi ziyaretlerini  sürdürüyor.

Termo Teknik Bayi Kanalı Satış Müdürü  Cem Bayramoğlu, pandemi döneminde bayiler ile iletişimin geçmişe göre daha yoğun bir biçimde gerçekleştirildiğini ve “iyi günde kötü günde birlikte çalışma” prensibiyle hareket edildiğini söyledi.

Termo Teknik’in bayileri ile birlikte büyük bir aile olduğunu ve bayileri ile uzun dönemli çalışma anlayışına bağlı olarak güven esasına dayalı bir iletişim sürdürdüğünü hatırlatan Bayramoğlu şöyle devam etti:

“İş ortaklarımız ile uzun yıllara dayanan iş ilişkimiz zor dönemlerde en önemli avantajlarımızdan birisi oluyor. Birbirimizi yakından tanıdığımız, sorunları çözme konusunda deneyim ve anlayışa sahip olduğumuz için ortak akıl geliştirebiliyoruz. Bayi ziyaretlerimiz sırasında bir yandan 2021 yılına ilişkin stratejimizi ve öngörülerimizi paylaşırken, bir yandan da varsa sorunları dinliyor, çözüm önerilerimizi oluşturuyoruz.”

Pandemi sürecinde, bayilerin gerekli önlemleri en üst düzeyde alarak faaliyetlerine devam edebilmesi için ürün tedariğinin  kesintisiz sağlandığını, yeni ürünler hakkında bilgilendirme yapıldığını belirten Bayramoğlu, “Bayilerimiz 2020’de pandemi koşullarında iyi bir performans sergiledi, 2021 yılında da Termo Teknik ailesi olarak en iyiyi yapmak, müşterilerimize üst kalitede hizmet vermek amacıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz”  dedi.

Bayramoğlu, içinde bulunduğumuz yılın Şubat ayında başlayan bayi ziyaretlerinin gerçekleştiği bölgeler dışında, ziyaretlerin pandemi dönemi  koşulları da dikkate alınarak, uygun sağlık koşulları yaratılarak  devam ettirileceğini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: