Aldağ Banner
Aldağ Banner

Tasarımla Gelen Mükemmel Konfor

Tasarımla Gelen Mükemmel Konfor

İklimlendirme sektörünün inovatif markası Daikin, çevreci ve yüksek teknolojili cihazlar üretirken bunların tasarımlarına da büyük özen gösteriyor. Tasarım odaklı estetik ürünleriyle sektörüne öncülük eden marka, eşsiz VRV kaset tipi iç üniteleriyle bu alandaki iddiasını ortaya koyuyor.

Restoran, ofis ve otel projelerinin vazgeçilmez ürünleri dört yöne üflemeli ‘Dairesel Atışlı Kaset’ ve ‘Tam Düz Kaset’ üstün özellikleriyle fark yaratmaya devam ediyor.

Üstün verimlilikteki cihazlarıyla bilinen Daikin, iklimlendirme sektöründe her geçen gün daha çok önem kazanan ‘tasarım’ odaklı çalışmalarıyla da sektöre öncülük ediyor. Çıkardığı her yeni ürünün şık tasarımıyla marka imajını desteklemeyi ilke edinen marka, bu amaçla tanınabilir, takdir edilen, kalıcı ve ayırt edici bir ‘biçim’ geliştirmeyi amaçlıyor. Daikin’in eşsiz VRV kaset tipi iç üniteleri de tam olarak bu amaca hizmet ediyor. Tasarım ile gelen mükemmel konfor aynı zamanda duvar ve zemin alanından da tasarruf sağlayarak montaj ve mekanın estetiği açısından avantaj yaratıyor. ‘Dairesel Atışlı Kaset’ ve ‘Tam Düz Kaset’ modellerinde geniş ürün yelpazesiyle bina ve iç mekan düzenine mükemmel uyum sağlayan Daikin VRV kaset tipi iç üniteler konfor, tasarım, güvenilirlik, verimlilik ve montaj esnekliğini bir arada sunuyor.

Konfor

Kompaktlık ve estetiği bir araya getiren Daikin’in simgesel ürünü dairesel atışlı kaset, geliştirilen yeni kanat ve sensör tasarımı ile benzersiz bir konfor sunar. Kişilerin üzerine üflemez ve havayı yatay olarak tavana yönlendirir. 360° üfleme ve benzersiz kanat tasarımı ile odada eşit sıcaklık dağılımı sağlarken soğuk hava etkisini önler. Bireysel kanat kontrolü ile hava üflenmesinin istenmediği kanatlar kapatılabilir. Zemin ve varlık sensörünün birlikte sunulduğu opsiyonel akıllı sensörler sayesinde enerji verimliliğini ve konforu artırır. Varlık sensörleri hem mahaldeki kişileri fark ederek hava üfleme yönünü değiştirir, hem de alanda kimseyi algılamadığında cihaza otomatik olarak kapanma emri gönderir. Zemin sensörü ise yer ve tavan arasında eşit sıcaklık dağılımı sağlar. Bu sayede enerji verimliliğini ve konforu yükseltir. Opsiyonel taze hava girişi mevcuttur. Daikin’in ödüllü ve piyasada benzersiz olan tam düz kaset tipi iç ünitesi piyasadaki en düşük ses seviyelerinden birine sahiptir. Opsiyonel akıllı sensörler, bağımsız kanat kontrolü ve taze hava opsiyonu bu iç ünite tipinde de mevcuttur. Böylece soğuk hava etkisini önler ve iç ortam hava kalitesi artırır.

Tasarım

Daikin dairesel atışlı kasetler düşük montaj yükseklikleri (2.2-7.1 kW arasında 214 mm) ile tavana mükemmel uyum sağlar, asma tavana rahatlıkla gizlenebilir. İç dekora ve uygulamaya uyum sağlaması amacıyla şimdiye kadarki en geniş dekoratif panel seçeneklerine sahip olacak şekilde üretilmiştir. Beyaz ve siyah renk seçenekleriyle dizayn paneller daha şık bir görünüm sağlarken, kullanıcıya da esneklik sunar. Benzersiz kendi kendini temizleyen panel seçeneği ile otomatik filtre temizliği ve yüzde 50’ye varan enerji tasarrufu sağlar. Özel olarak geliştirilmiş DC fan motoru sayesinde daha düşük enerji tüketimi ve daha düşük ses seviyeleri sağlar.

Daikin’in ödüllü ve piyasada benzersiz olan tam düz kaset tipi iç ünitesi, ikonik tasarım ve mühendislik mükemmelliğinin zarif ve dikkat çekici bir karışımıdır. Tavan karolarına tam entegre monte edilir, yalnızca 8 mm. görünür. Şıklığını gösterirken, kompakt boyutlarıyla tavana monte edilmesi gereken diğer ekipmanlara da yer açar. Dekoratif paneller iki renk seçeneği (saf beyaz/beyaz-gümüş) ile herhangi bir dekora mükemmel uyum sağlar. İnce tasarımı, ofis ve perakende ortamlarında ideal olan mükemmel estetik için net çizgiler sunar. Özel olarak geliştirilmiş DC fan motoru sayesinde daha düşük enerji tüketimi ve daha düşük ses seviyeleri sağlar. Otel odaları, küçük ofisler gibi küçük alanlar için özel olarak tasarlanan ve 1,7 Kw soğutma kapasitesine sahip üniteye sahiptir.

Tasarım

Tasarım

Tasarım

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

103. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: