Sur Yapı Antalya Projesinde Yüksek Kaliteli Ve Uzun Ömürlü Etna Pompa Ve Hidrofor Sistemleri Tercih Edildi

Sur Yapı Antalya Projesinde Yüksek Kaliteli Ve Uzun Ömürlü Etna Pompa Ve Hidrofor Sistemleri Tercih Edildi

“Antalya’da sadece yeni bir Antalya inşa edilmiyor, yeni bir şehir kuruluyor” sloganı ile yola çıkan ve 1.300.000 m2’lik alanda Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi

olan SUR YAPI ANTALYA projesinde, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü ETNA pompa ve hidrofor sistemleri tercih edilmiştir.

Projenin ilk etabında; 3 adet 4 PFK KO15/8-55 serisi frekans kontrollü hidrofor sistemi, 24 adet EILR serisi frekans kontrollü kuru rotorlu sirkülasyon pompası,

4 adet ETN1300DP model parçalayıcı bıçaklı atık su pompası ve 1 adet NFPA 20 standardına uygun ETN YN-K 65/26-2-45-10-7 yangın pompası tesis edilmiştir.

Projede kullanılan EILR 4 serisi in-line kuru rotorlu frekans kontrollü sirkülasyon pompaları; ürün üzerine entegre frekans kontrol ünitesi aracılığı ile değişken debi taleplerinde sistemin gerektirdiği fark basıncı sabit tutarak sistem talebini karşılamakta, değişken devirin sağladığı avantaj ile işletim giderini azaltmakta, çevreye olan etkiyi minimize ekmekte, sessiz ve uzun ömürlü işletimi garanti etmektedir. EILR serisinin pompa giriş-çıkışı, pompa gövdesi, fanı GG25 döküm malzemeden olup, sızdırmazlık ise Carbon / Ceramic / EPDM ile sağlanmaktadır. Estetik, ergonomik tasarıma sahip EILR serisi sirkülasyon pompalarında IE3 motor kullanılmaktadır.

Proje kapsamında 1.300.000 m²’lik alanda sağlık ve eğitim kurumları, alışveriş merkezi, ticari dükkanlar, dev şehir parkı, hastaneler, müze ve teknokent gibi yapılar kent sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına kolayca erişimini mümkün kılacak şekilde tasarlanmaktadır.

ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini inovatif teknoloji ile harmanlayarak, kaliteli, güvenilir, enerji verimliliği yüksek – çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Sürdürülebilir ürünler sunma vizyonu ile yola çıkan ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde prestili projelerde tercih edilmekte ve güvenle kullanılmaktadır.

sur yapı

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Etna Proje sur yapı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

97. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: