Aldağ Banner
Aldağ Banner

Standart Pompa, Dünyanın Sayılı Hava Harp Okullarından Yeşilköy Hava Harp Okulu’nda!

Standart Pompa, Dünyanın Sayılı Hava Harp Okullarından Yeşilköy Hava Harp Okulu’nda!

Türkiye’nin en büyük yerli pompa üreticisi Standart Pompa, savunma sanayinde yer aldığı projelere bir yenisini daha ekledi. Dünyanın sayılı hava harp okulları arasında yer alan ve ülkemizin en iyi pilotlarını yetiştiren Milli Savunma Üniversitesi Yeşilköy Hava Harp Okulu’nun yenileme çalışmalarında Standart Pompa ürünleri tercih edildi.

TOKİ ve EPP (Emlak Planlama ve Proje Yönetimi) kontrolörlüğü ile Rönesans iş birliğinde gerçekleşen projede; Standart Pompanın kendinden hazneli Conflux atık su pompaları, C tipi Dalgıç pompaları, uzun ömrü ve verimiyle fark yaratan komple paslanmaz hidroforları da dahil olmak üzere toplam 100’ü aşkın ürün çeşidi kullanıldı.

107 yıllık geçmişiyle ülkemizin milli savunma alanında en köklü kurumlarından olan Milli Savunma Üniversitesi Yeşilköy Hava Harp Okulu’nun modernizasyon çalışmaları ile okulun öğrencilerinin ve öğretim kadrosunun daha iyi şartlara sahip olması sağlanmış oldu.

Dünya çapında çözümler üreten bir mühendislik gücü olma hedefiyle sürekli atılımlar yapan önemli projelerde aldığı başarılı rollerle güvenilir bir iş ortağı olduğunu göstermeye devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: