Siemens NAR Müşteri Etkinlikleri Cumhuriyetin 100. Yılında Ankara’da!

Siemens NAR Müşteri Etkinlikleri Cumhuriyetin 100. Yılında Ankara’da!

Daha iyi bir gelecek için birlikteliğin gücüne inanarak tüm iş ortaklarını amaç ve hedefleri doğrultusunda gelişim, değişim ve dönüşüm yolculuklarında desteklemeye özen gösteren Siemens Türkiye, Cumhuriyetin 100. yılında NAR Müşteri Etkinliği’ni Ankara’da gerçekleştirdi.

Geleceğe bugünden hazır olabilmek ve sürdürülebilir yarınlar için iş ortaklarıyla bir araya gelmeye özen gösteren Siemens Türkiye, Cumhuriyetin 100. yılında NAR Müşteri Etkinliği’ni Ankara’da gerçekleştirdi.  

Değişimin gücüne inanan, beraber üretmenin faydalarını hem iş ortakları hem de sektör için önceliklendiren Siemens Türkiye, kuruluşunun 167. yılına özel 167 ziyaret ve etkinlik gerçekleştirerek büyük bir başarıya da imza attı.

Siemens Türkiye’nin satış, pazarlama, mühendislik, operasyon ve proje yönetimi ekiplerinden oluşan 50’i aşkın Siemens çalışanının katıldığı ve 3 gün süren etkinlik, Cumhuriyetin 100. yılında iş ortakları ile bir araya gelinmesi açısından da oldukça özel bir yere sahip.

Siemens Türkiye, gelecek için bugünü dönüştürmeye olan inancı ve kararlılığını iş ortakları ile bir araya gelerek taçlandırmaya, sürdürülebilirlik yolunda hızlı adımlarla ilerleyerek öncü olmaya devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.