Aldağ Banner
Aldağ Banner

Sensonic®3  Isı Sayacı-Kalorimetre ista’nın yeni nesil ısı sayacı Sensonic®3 ile tanıştınız mı ?

Sensonic®3 Isı Sayacı-Kalorimetre ista’nın yeni nesil ısı sayacı Sensonic®3 ile tanıştınız mı ?

Teknoloji her geçen gün ilerlerken yaşanılan gelişmelerden tüm sektörler farklı şekillerde faydalanmaktadır. Tüm gelişmeler insan hayatını kolaylaştırmak, sürdürülebilirlik ve kullanıcı dostu ürünler sağlamak üzerine devam etmektedir.

ista, binalarda enerji verimliliğini artıran en önemli firmalardan biridir. Ürünlerimiz ve sunduğumuz hizmetlerle enerji, CO2 salınımı ve maliyetlerin azaltılmasına 100 yılı aşkın tecrübesiyle katkıda bulunmaya devam etmektedir.

ista özellikle merkezi sistemle ısıtılan binalarda ve ticari yapılarda bireysel tüketimlerin ölçülmesinde ve tüketimlerin şeffaf bir şekilde oluşturulması konusunda uzmandır. Bu amaçla ısı ölçüm ve paylaşım lider şirketlerinden ista yeni gelişmeleri ile sektörde bir adım önde yerini almaya devam etmektedir.

Yeni nesil Sensonic®3 ürünümüzün Türkiye’de satış ve uygulamalarının başladığını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

ista Ölçüm ve Enerji Hizmetleri, Sensonic®3 yeni nesil ısı sayacı ile gelecekteki gereksinimleri şimdiden karşılar. Son derece yüksek performanslı bataryaya sahiptir. Isıtma ve soğutma sayaçları ile alternatif ürün yelpazesine sahip olan Sensonic®3 yaşam alanları ve ticari alanlar için sınırsız kullanım imkanı sunar.

Teknoloji ve Güvenlik

Isı sayacının 3. nesli olan Sensonic®3 modern mikroçip teknolojisi(ASIC) ile donatılmıştır.

Hassasiyet  

Multijet (çok huzmeli) ölçüm prensibi ile hassas ve doğru ölçüm yapar.

Sürdürülebilirlik

Entegre radyo ara yüzü ile aperto açık haberleşme sistemine ve RF+GSM sistemi ile uzaktan okumaya uygun hale getirilmiştir.

Tasarım

istameter prensibi (EAS) sayesinde ayrılabilir üst gövde (ölçüm kısmı) ile montaj, değişim ve muayene kolaylığı sağlar.

Isı sayacı muayene sürecini Sensonic®3 modüler kalorimetre ile kolayca ve zahmetsizce geçirebilirsiniz. Özellikle ısı istasyonu projelerinde ara parça sorununu çözerek sisteme müdahale edilmeden muayene süreci tamamlanır.

ista Aperto Açık Protokol Sistem

Isı pay ölçer, su sayacı ve ısı sayacı(kalorimetre)ölçümlerinin okunması ve raporlanmasında esnek, modüler yenilikçi çözüm…

Bireysel kurulum ve okunmanın bağımsızlığıyla birlikte, raporlama süreci boyunca esneklik ve kolay veri transferi sağlar. ista kalitesinde açık protokol sistem, projeye özgün kullanımı ve üreticiden bağımsız veri kontrolü yapmanızı sağlamaktadır. Ayrıca istenildiği takdirde Memonic (Gsm) cihazı ile uzaktan okuma sistemine geçiş sağlanabilmektedir.

ista, enerji verimliliği hizmet sağlayıcısı olarak 100 yılı aşkın tecrübesiyle enerji çözümlerinize katkıda bulunmaya devam etmektedir.

ista hakkında ;

ista 1902’den günümüze dünyanın 22 ülkesinde, 13 milyon bağımsız birim, 60 milyon aktif çalışan, ileri teknoloji ürünleriyle (kalorimetre, ısı pay ölçer ve su sayaçları )enerji verimliliği konusunda faaliyet göstermektedir.

ista sayaç üretiminden teslimatına, montajdan  satış sonrası destek ve paylaştırmaya kadar kapsamlı bir hizmet sunmaktadır.

100 yılı aşkın tecrübesiyle ista, son kullanıcı bazında ısı ölçümü yaparak, adil ve bireysel faturalama hizmeti sunan konusunda lider Alman firmasıdır.

Sensonic®3

Sensonic®3

Sensonic®3

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: