Samsung Isı Pompası ile evler hep istenilen sıcaklıkta

Samsung Isı Pompası ile evler hep istenilen sıcaklıkta

Samsung Electronics, iklimlendirme teknolojilerindeki güçlü konumunu pekiştirerek, Monoblok Isı Pompası ile ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılayacak yenilikçi bir çözüm sunuyor. Yüksek performansıyla günlük yaşamı kolaylaştıran Monoblok Isı Pompası, çevre dostu özellikleriyle de sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunuyor.

Samsung Electronics, kullanıcıların günlük yaşamına konfor ve rahatlık katmanın yanı sıra, çevre dostu bir perspektifi de merkezine alarak hem teknolojik üstünlüğü hem de çevresel sürdürülebilirliği öncelik haline getiriyor. Monoblok Isı Pompası, yüksek performansı ve düşük çevresel etkisiyle, ev ve iş yerlerinde enerji verimliliğini ve sürdürülebilirliği bir araya getiriyor. Monoblok Isı Pompası, modern yaşam alanlarının ihtiyaçlarıyla uyumlu olarak  soğuk kış aylarında ısıtma sağlıyor. Düşük Küresel Isınma Potansiyeline sahip R32 soğutucu akışkan kullanımı ile çevreye olan etkisini minimize ederken, SCOP A+++ enerji verimliliği sınıfı sayesinde de enerji faturalarında tasarruf sağlıyor. İleri teknolojisiyle, kullanıcı dostu arayüzü ve sessiz çalışma özelliğiyle, hem konforlu hem de çevre dostu bir yaşam alanı yaratma konusunda yeni bir standart belirliyor. Bu sayede Samsung Monoblok Isı Pompası, kullanıcılara yüksek verimlilik, düşük işletme maliyetleri ve çevre üzerindeki etkileri azaltma gibi çok yönlü avantajlar sunuyor. 

Sıcak Su Konforu: 65°C’ye Kadar Isıtma Kapasitesi

Ev ve iş yerlerinin sıcak su ihtiyacını karşılamak için Monoblok, 65°C’ye kadar sıcak su sağlayabilme yeteneğine sahip. Gerek sabahın erken saatlerinde, gerekse gece geç vakitlerde yüksek sıcaklıkta sıcak su gerektiğinde, ısı pompası güvenli ve etkin bir çözüm sağlıyor. Aynı zamanda, Antifriz Koruma Kontrolü ile çalışma durumunu ve dış sıcaklığı izleyerek su borusunun donmasını önlüyor.

Yüksek Enerji Verimliliği: SCOP A+++ 

Samsung, Monoblok ile çevre dostu teknolojileri ev ve iş yerlerine taşıyor. Düşük Küresel Isınma Potansiyeline (GWP) sahip R32 soğutucu akışkan, geleneksel R410A gazlarına göre çok daha az çevresel etkiye sahip. Cihaz, CO2 emisyonlarını azaltarak ve soğutucu gaz ihtiyacını düşürerek, gezegenimizin korunmasına katkıda bulunuyor.

Monoblok Isı Pompası, ısıtma maliyetlerini önemli ölçüde azaltarak, enerji verimliliği ve tasarrufu bir arada sunuyor. SCOP A+++ enerji verimliliği sınıfındaki bu cihaz, yüksek performansı ve düşük enerji tüketimiyle öne çıkıyor. Yüksek PdesignH (kW) değeri ve R32 soğutucu ile birleşen bu teknoloji, ısıtma performansını ekonomik bir şekilde sunuyor.

Fotovoltaik Bağlantı

Fotovoltaik Bağlantı özelliği, güneş panellerinin durumunu kontrol ediyor ve sistemdeki elektrik kullanımını azaltmak için güneş enerjisinden faydalanıyor.

Sessiz Mod

Monoblok , üç farklı seviyede ayarlanabilen Sessiz Mod özelliği ile hem ev hem de iş yerlerinde sessizliği ön planda tutuyor. Bu özellik, cihazın ses seviyesini kullanıcıların ihtiyaçlarına göre düşürerek, sessiz bir ortam sunuyor. Böylece Monoblok, gece boyunca sessiz bir uyku ortamı oluşturmak veya çalışma saatlerinde konsantrasyonu bozmayacak bir çalışma ortamı yaratmak isteyenler için ideal bir çözüm haline geliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.