Aldağ Banner
Aldağ Banner

RetroWALL ile filtreleri temizleyip, yeniden kullanın!

RetroWALL ile filtreleri temizleyip, yeniden kullanın!

Bomaksan tasarrufa katkı sunmaya devam ediyor. RetroWALL ile filtreleri temizleyip, yeniden kullanın!

1986 yılından bu yana hava kirliliğini azaltmaya yönelik sistemler ve çözümler geliştiren yerli üretici Bomaksan, tasarrufa katkı sağlayan ürünler geliştirmeyi sürdürüyor. Bomaksan, RetroWALL serisi ile geleneksel filtrasyon sistemlerinin aksine uygun maliyetli ve ekonomik bir emiş sistemi sunuyor. Mevcut ve yeni havalandırma sistemleri ile de entegrasyon sağlıyor. 

İş yerleri, para harcayarak ısıttıkları iç ortam havasını atmosfere deşarj ediyor. Ancak artan enerji maliyetleri sebebiyle ısınma masraflarının yükselmesi, iş yerlerinin tasarruf etmesine olanak sağlıyor. Türkiye’de endüstriyel toz toplama ile filtrasyonu alanında toz, duman, yağ buharı sorununu etkili ve verimli sistemlerle çözen Bomaksan,  temizlenebilir RetroWALL serisiyle kullanıcılarına artan tesis üretkenliği, geliştirilmiş enerji verimliliği, azalan ısı kayıpları ve düşük bakım maliyetleri sunuyor.

Isıtma masrafından kurtarıyor!

Filtre edilen kaynak dumanını, yeniden iç ortama verebilen temizlenebilir RetroWALL serisi, kullanıcıların ısıtma masraflarından önemli ölçüde tasarruf etmesine olanak tanıyor. Bunun yanı sıra çevreye zararlı kaynak dumanını filtre ederek gelecek nesillere daha sağlıklı ve yaşanabilir bir dünya bırakmaya katkıda bulunuyor. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: