Aldağ Banner
Aldağ Banner

REHAU, ARDEX işbirliğiyle yeni nesil yerden ısıtma sistemleri

REHAU, ARDEX işbirliğiyle yeni nesil yerden ısıtma sistemleri

REHAU Rautherm Speed Plus Renova ile evinizin sıcaklığını telefonunuzdan ayarlayabilirsiniz 

ARDEX’in zemin ürünleri ile kullanılan REHAU Rautherm Speed Plus Renova,  oda termostatlarına bağlanabilen akıllı sistem ile odanızın ısısını akıllı telefon veya tabletten kontrol edilebilir, programlayabilirsiniz

Yapı teknolojileri alanında lider markalarından REHAU, yerden ısıtmalı zeminler için son teknoloji ürünler sunan ARDEX ile her mekanda güvenli ve kolay yerden ısıtma sistemleri uygulanmasını sağlıyor. REHAU Rautherm Speed Plus Renova sistemi, ARDEX zemin ürünleriyle birlikte kullanılarak komple yerden ısıtma için sadece 16 mm gibi çok düşük bir kalınlıkta çözümler sunuyor.  Çevre dostu Renova Plus Renova ile yerden ısıtma sisteminin döşenmesinin hemen ardından kısa bir süre içerisinde üzerinde yürüme imkanı sağlanabiliyor.

Sistemin yalnızca yerden ısıtma sağlamadığını, sistemde soğuk su gezdirerek yerden serinletme de sağlandığını dile getiren REHAU Yapı Tekniği Bölümü Türkiye ve Türki Cumhuriyetler Satış Direktörü H. Arda Özer, tüm uygulamanın REHAU ekipleri ile gerçekleştirildiğini ve üretim hatalarına karşı 10 sene boyunca garanti verdiklerini ifade etti. Özer, “ Sistemimiz kablolu-kablosuz oda termostatları ile entegre çalışabiliyor. Oda termostatlarına bağlanabilen sistem ile kullanıcı dilerse akıllı telefonundan/tabletinden kontrol edilebilir, dilerse günlük-haftalık-aylık programlama yapabilir. Bu sayede evinizde olmadığınız zamanlarda  sıcaklığı ayarlayarak yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz” dedi.

REHAU Rautherm Speed Plus, klasik yerden ısıtma sistemlerinden farklı olarak ARDEX’in özel bir şap ile 1.6 cm.’lik kalınlığıyla tavanı çok yüksek olmayan yapılarda da havadar ortamı korumuş oluyor.

REHAU HAKKINDA

REHAU, sürdürülebilir inşaat ve modernizasyon için ileriye dönük ve bütünsel çözümler sunar. Buradaki odak, enerji verimli yapı, yenilenebilir enerjilerin kullanımı ve su yönetimi gibi konular üzerindedir. REHAU, pencere, bina teknolojisi ve inşaat mühendisliği alanlarında sofistike sistem çözümleri ile müşterilerine güçlü bir ortaktır. 170’den fazla yerde yaklaşık 20.000 çalışanı ile bağımsız aile şirketi, dünya çapında pazara ve müşteriye yakın olmayı hedeflemektedir.

ARDEX HAKKINDA

1949 yılında bir aile şirketi olarak Almanya’da kurulan ARDEX firması, 70 yıldan bu yana ürettiği yapı malzemeleriyle dünyada lider firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

ARDEX firması dünyada 44 üretim tesisi ve 3.400 çalışanı ile 100’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. 2011 yılında Türkiye’de kurulan fabrikasında, Alman kalitesinde üretilen yüksek performanslı ürünlerle de ülkemize ve çevre ülkelere hizmet etmektedir.

Kendinden yayılan şapın mucidi olan ARDEX firması her daim üstün kaliteyi ön planda tutup yenilikçi, kolay ve hızlı uygulanabilen ürünleri ile fark yaratmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
ARDEX İşbirliği REHAU

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: