Aldağ Banner
Aldağ Banner

Ramada Adıyaman’a Duyar Pompa Güvencesi

Ramada Adıyaman’a Duyar Pompa Güvencesi

Wyndham Hotels and Resorts’un sahip olduğu 63 ülkede 800’den fazla otel ile hizmet veren Ramada, Adıyaman’da açacağı otelinde Duyar Pompa ürünlerini tercih etti.

Oteller zinciri Ramada tarihi ve kültürel yapısı sebebiyle yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği ve her gecen yıl turist sayısında artış olan Adıyaman’da açacağı otelinde DNP 65-200 Yatay Uçtan Emişli 30 kW elektrik motorlu bir adet asıl ve bir adet yedek olmak üzere 2 adet pompa ve jokey pompa setinden dan oluşan yangın grubunu tercih etti. NFPA 20 standartlarına uygun olarak seçilen pompaların çarkları bronz döküm, sızdırmazlık ise yumuşak salmastra ile sağlanmaktadır. Proje kapsamında NFPA standartlarına uygun ‘Otomatik Transfer Switch’li kontrol panoları kullanılmıştır.

Duyar Pompa’dan yapılan açıklamada; “Turizm sektörünün en önemli bileşenlerinden bir tanesi olan otellerin uluslararası nitelik taşımalarından dolayı yangın güvenliği üzerinde ciddi olarak durulmalıdır. Turizm acentaları yeterli yangın güvenliği olmayan otellere müşterilerini göndermemektedir. Bu bakımdan değerlendirildiğinde dünyanın en büyük otel gruplarından bir tanesinin yeni yatırımın da Duyar Pompa ürünlerini tercih etmesi bizleri mutlu ediyor.” denildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

103. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: