Mechanic Dergi

Enerji ve Tesisat Sektörünün En İyi İçerik Kaynağı

QUNDİS Türkiye yatırımı 6 yıldır büyüyerek devam ediyor

2 Dakika Okuma

Almanya’nın öncü markalarından Qundis, Avrupada ki tecrübesini 6 yıldır Türkiye piyasalarında paylaşmaya, müşteri merkezli hizmet üretmeye devam ediyor.

Geleceğe dayalı İNOVATİF ürünleri ile değişen ekonomik zeminlerde bile sağlam ve güvenli adımlarla ilerlemeye devam eden QUNDİS, yepyeni ürünleri ile Sodex fuarına hazırlanıyor.

Geleneğe dayalı inovasyon

30 yılı aşkın süredir QUNDIS GmbH, tüketim verilerinin kaydına yönelik sistemlerin geliştirilmesinde öncü rol oynamaktadır. Ürünlerin odak noktası müşterilerin ihtiyaçlar olup, sistem çözümleri ‘Made by QUNDIS’ enerji tüketimini ölçüp, analiz etmeye ve kıt kaynakların sorunlu kullanımını sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Almanya ve Avrupa lideri

Almanya ve pek çok Avrupa ülkesinde QUNDIS Group, su ve ısınma maliyetlerinin tüketim bazlı faturalandırmasında ölçüm cihazlarının ve okuma sistemlerinin önde gelen tedarikçisi konumundadır. Qundis markalı cihazlar 30’u aşkın ülkede, kurulumları tamamlanan 6 milyonun üzerinde konutta kullanılmaktadır.

Açık sistemler sizi özgürlüğe kavuşturur

Qundis hassas veri kaydı ve güvenli veri iletimi markanın çalışmalarının odağını oluşturmaktadır. Açık QUNDIS sistemi çeşitli üreticilere ait OMS standart cihazlarının entegrasyonuna olanak tanımaktadır. Bu durum müşterilerin maksimum esneklik ve özgürlüğü sunulmasını sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın