Qundis Isı Pay Ölçer Ve Kalorimetrede Pazar Lideri Qundıs Sodex Fuarında İnovatif Ürünleri İle Öne Çıktı

Qundis Isı Pay Ölçer Ve Kalorimetrede Pazar Lideri Qundıs Sodex Fuarında İnovatif Ürünleri İle Öne Çıktı

2014’de Almanya’nın Orta ölçekli Şirket Zirvesi’nde ‘En İyi Yenilikçi Firma’ ödülünü alan Qundis,  tüketim veri kaydına yönelik sistem geliştirilmesinde öncü bir firma olarak Almanya’nın İLK 100 firması arasında önde gelen üç firma arasında yer almaktadır.

30 yılı aşkın süredir QUNDIS GmbH tüketim verilerinin kaydına yönelik sistemlerin geliştirilmesinde öncü rol oynayan QUNDIS 2-5 Ekim tarihlerinde yapılan Sodex fuarında yenilikçi ürünleri ile öne çıktı.

6 Yıldır Türkiye ofisi ile hizmet veren üstün alman teknolojisini Türkiye’ye taşıyan marka müşteri odaklı olarak yaptığı çalışmalarda enerji tüketimini ölçüp analiz etmeye ve kaynakları verimli kullanmaya fokuslu yepyeni ürünleri, kullandığı üstün teknoloji ve enerji verimliliği ölçeği ile pazara yön vermeye devam ediyor.

Almanya başta olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinde  su ve ısınma maliyetlerinin faturalandırılmasında  ölçüm cihazlarının ve okuma sistemlerinin en büyük tedarikçisi olan QUNDİS  Sodex fuarı boyunca en yeni ürünlerini Pazar aktörleriyle buluşturdu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Fuar Qundis Isı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?