DemirDöküm konut projelerinde ilk tercih olmaya devam ediyor

DemirDöküm konut projelerinde ilk tercih olmaya devam ediyor

Emlak Termal Kent Yalova DemirDöküm Nitromix ile ısınacak

DemirDöküm, üstün teknolojiye sahip ürünleriyle yenilikçi yaşam projelerinin gözdesi olmaya devam ediyor. Çevreye saygılı, sürdürülebilir, ekonomiye uygun, yenilikçi ve yoğuşmalı ürün grubuyla tüketicilerin doğal gaz faturalarını kontrol altına alan DemirDöküm, Yalova’nın Armutlu ilçesinde yükselen Emlak Termal Kent Yalova Projesi’nin de tercihi oldu. Projenin tamamlanma aşamasında olan 403 konutluk birinci kısmında DemirDöküm Nitromix yoğuşmalı kombilere yer verildi.

Türkiye’nin ilk kombi ve yoğuşmalı kombi üreticisi DemirDöküm;

tüketici beklentilerini geniş ürün gamı ile karşılamaya devam ediyor. Üstün teknolojiye sahip ürünleriyle Türkiye’de ve dünyanın 50 ülkesinde ısı konforu sunan DemirDöküm, Marmara Bölgesi’nde özel bir karma yaşam projesi olan Emlak Termal Kent Yalova’nın da tercihi oldu. Projenin ilk aşamasında 403 konut DemirDöküm teknolojisiyle ısınacak.

Son dönemde yapılan yatay mimariye uygun en büyük projelerden biri olan; termal suyu, sosyal donatıları ile Marmara Bölgesi’nin cazibe merkezi olmaya hazırlanan projenin imza töreni DemirDöküm CEO’su Alper Avdel, Satış Direktörü Ufuk Atan, Toplu İşler Müdürü Yunus Emre Küçükergör, Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi Genel Müdürü Hüseyin Karaca, Emlak ve Pazarlama Müdürü Muharrem Sarıdoğan ve diğer yöneticilerin katılımıyla gerçekleşti.

Düzenlenen imza töreninde, mimarisi ve sosyal olanakları ile öne çıkan Emlak Termal Kent Yalova’da yer almaktan mutluluk duyduklarını belirten DemirDöküm CEO’su Alper Avdel, “DemirDöküm olarak 65 yıllık tecrübemizin ışığında ürettiğimiz geniş ürün gamımız ve satış sonrası hizmetlerimizle sektördeki konumumuzu güçlendiriyoruz. Pazar lideri olduğumuz kombi, panel radyatör, şofben ve termosifon ürünlerimizle Türkiye’nin birçok bölgesindeki marka projelerinde ilk tercih olmaya devam ediyoruz. Öte yandan 3 yıldır ürün gamımıza kattığımız merkezi sistem klima (VRF) ürün gamımızla birçok AVM, hastane ve fabrika projelerinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi AŞ’ nin Genel Müdürü Hüseyin Karaca ise Türkiye ısıtma sektörünün en köklü firması olan DemirDöküm ile olan iş birliklerinden memnun olduğunu söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
demirdöküm konut Proje

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

94. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: