Projelerin Tercihi Pa-Flex Kauçuk

Projelerin Tercihi Pa-Flex Kauçuk

Yılın yarısına geldiğimiz şu günlerde Pa-Flex marka ürünlerimizin kullanıldığı çeşitli projelerde tamamlanma aşamasına yaklaşıyor.

Bu projerlerden biri de yaşam ve iş hayatını harmanlayan Cadde 54. Modern bir yaşam anlayışıyla tasarlanmış Sakarya’nın en prestijli ofislerinden cadde mağazalarına kadar sayısız ayrıcalığa sahip Cadde 54 içerinde ; mağazaları, restoranları, kafeleri, çocuk parkları, çarşısı, peyzaj ve sosyal alanlar gibi çeşitlilği barındırmakta.Diğer yandan hastaneler,üniversite ve diğer eğitim kurumlarına,ticari ve turistik öneme sahip nokta ve ulaşım yollarına yakınlığı da projeyi cazip kılan etkenlerden. Turkmall ve YU Group tarafından inşa edilen proje  52 dönümlük arazi üzerinde hayata geçiriliyor. 4-5 katlı bloklarda ofis, home ofis, studio rezidans, çarşı ve cadde mağazaları yer alıyor. 79 cadde mağazası, 1 adet 78 mağaza içeren çarşı, 470 adet ofis ve rezidans, 450 adet studio rezidans ve yaklaşık 1500 araçlık otopark bulunan projede yüksek buhar difüzyon direnci,elastik ve kopmaya dayanımlı yapısı ile Pa-Flex Kauçuk boru ürünleri tercih edilmiştir.

Boru ürünlerimizle katkı sağladığımız bir diğer proje de İstanbul Silivri’de hayata geçirilen Herdem Sağlıklı Yaşam Köyü.Emekli vatandaşlarımıza sağlık,hobi,sosyal alanlarda katılım sağlayabilecekleri bir konseptte tasarlanan proje Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki emsalleri incelenerek oluşturuldu.100 dönüm arazi üzerine 614 ev kurulan projede ısıtma-soğutma ve klima hatlarında Pa-Flex elastomerik kauçuk boruları tercih edildi.Bu projelerin yanısıra renovasyonları yapılan Konya Selçuk ve Necmettin Erbakan Üniversitelerinde de yine levha,boru ve ticari ürünlerimiz kullanılmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Pa-Flex Kauçuk Proje

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

97. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: