Aldağ Banner
Aldağ Banner

Prestijli Projelerin Tercihi Etna

Prestijli Projelerin Tercihi Etna

MALATYA LİFE PROJESİNDE YÜKSEK ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE KALİTEYE SAHİP ETNA ÜRÜNLERİ TERCİH EDİLDİ

Malatya Girişim Gurubu (MGG) tarafından hayata geçirilen 30 bin metrekare alan üzerinde yükselen, 254 konuttan oluşan Malatya Life projesinde yüksek enerji verimliliği ve kaliteye sahip ETNA ürünleri tercih edilmiştir.

Enerji verimliliği yüksek akıllı bina özelliklerine sahip Malatya Life projesinde 7 adet üç pompalı PFK KO serisi frekans kontrollü hidrofor, 2 adet NFPA20 standardına uygun yangın pompası ve 28 adet EFP serisi atık su-drenaj pompası kullanılmıştır.

Sunmuş olduğu lüks ve konfor ile Malatya ve çevresine değer katan proje kapsamında kullanılan ETNA 3 PFK KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemleri ile; talep edilen değişken miktarda suyun istenilen sabit basınçta sağlanması garanti edilmiş olup, böylelikle kullanıcılara kesintisiz konfor sunulmaktadır. Yeni nesil IE3 motorlu frekans kontrollü 3 PFK KO serisi hidrofor sistemlerinin kullanımı ile klasik hidrofor sistemlerine oranla işletim giderleri minimize edilmektedir. ETNA 3 PFK KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemlerinde; pompa giriş-çıkış gövdeleri GG25 dökme demir, pompa gövdesi AISI304 paslanmaz çelik, fan ve difüzör malzemesi Lexan (polycarbonate) olup; sızdırmazlık ise mekanik keçe (karbon-seramik) ile sağlanmaktadır. 3 PFK KO serisi hidrofor sisteminde; taşıyıcı kaide üzerinde paslanmaz çelik kollektör gurubu, eş yaşlandırma özellikli frekans kontrollü pano kullanılmaktadır.

Yeniliklere öncülük eden ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini inovatif teknoloji ile buluşturarak; kaliteli, güvenilir, enerji verimliliği yüksek – çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Sürdürülebilir ürünler sunma vizyonu ile ilerleyen ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde güvenle tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Etna

Etna

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Etna Proje

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

104. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: