Panasonic Electric Works Türkiye, Akıllı Bina Teknolojileri Fuarı’na katılıyor

Panasonic Electric Works Türkiye, Akıllı Bina Teknolojileri Fuarı’na katılıyor

Panasonic Electric Works Türkiye, akıllı binalara yönelik geliştirdiği ürün ve çözümleriyle 23-26 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Akıllı Bina Teknolojileri Fuarı’na katılıyor.

ATECH-Urunler

Sürdürülebilir gelecek için büyük önem taşıyan akıllı binaların ihtiyaç duyduğu ürün ve çözümleri üreten Panasonic Electric Works Türkiye, enerji tasarrufu ve kullanım kolaylığı sağlayan teknolojisiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Enerji tasarrufu alanında 100 yılı aşkın tecrübesi bulunan şirket, akıllı şehirlerin inşasında önemli bir bileşen olan akıllı bina çözümlerini dünya sahnesine çıkarmaya hazırlanıyor. Uluslararası katılımlı Akıllı Bina Teknolojiler Fuarı, bu yıl 23-26 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Ürün ve çözümleriyle fuardaki yerini alacak Panasonic Electric Works Türkiye, Hall 10 C2’deki 236 metrekarelik standında ziyaretçilerle buluşacak.

Enerji tasarrufu sağlayan yeni nesil teknolojiler

Panasonic Electric Works Türkiye’nin, sürdürülebilir gelecek için tasarladığı yeni nesil akıllı ev teknolojileri kullanıcılara daha konforlu bir yaşam vadetmenin yanı sıra, güvenli ve verimli bir hayat sunuyor. Ayrıca Thea IQ Bina Otomasyon Sistemi sayesinde bağlana bilirlik ve uzaktan yönetme gibi adımlar güvenli bir şekilde yönetilebiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.