Aldağ Banner
Aldağ Banner

Pa-Flex Kauçuk Konuklarını Isk Sodex İstanbul Fuarında Ağırlayacak

Pa-Flex Kauçuk Konuklarını Isk Sodex İstanbul Fuarında Ağırlayacak

Pa-Flex Kauçuk olarak kurulduğumuz günden bu yana yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılmanın önemini kavramış ve bu anlmda çok önemli organizasyonlarda yer almıştık. Gerek ziyaretçi  gerekse katılımcı olarak yer aldığımız fuarların sonucunda ise tanınırlık ve satış anlamında da yükselen bir grafikle çalıştık.Özellikle 2018 yılı itibari ile ihracat piyasamızın büyümesinin en önemli nedeni fuar çalışmalarıdır.

Bu fuarlardan en etkililerinden biri olan ISK Sodex İstanbul fuarına da katılımcıyız. 29 Eylül – 2 Ekim 2021 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek organizasyonda 3.Salon C02 numaralı standımızda konuklarımızı ağırlayacağız.

Kauçuk levha ve boru ile yardımcı ürünlerimizi sergileyeceğimiz,dostlarımızla hasret giderip sektörü tartışacağımız,fikir alışverişinde bulunacağımız fuar için bu yıl daha iyi hazırlandık.Önceki yıllara oranla daha büyük bir alanda daha şık bir standla katılım sağlayacağımız fuarda yerli yabancı yüksek oranda misafirlerimiz olacağını tahmin ve ümit ediyoruz.

ISK Sodex İstanbul fuarına,önceki yılların verilerine bakıldığında,ayrıca pandemi sonrası düzenlenmesi açısından önemli miktarda katılımın olması beklenmekte. Fuarı ziyaret edecek konuklarımız HVAC-R ,yalıtım ,vana ,pompa,tesisat,su arıtma,yangın,havuz ve güneş enerji sistemleri sektörlerindeki ihtiyaçlarını bulabilecekleri,yenilik ve gelişmeleri yakından gözlemleyebilecekleri furda tüm dostlarımızı görmekten mutluluk duyarız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: