Pa-Flex Kauçuk Hız Kesmiyor

Pa-Flex Kauçuk Hız Kesmiyor

Nevşehir Devlet Hastanesine ek olarak yapılan 100 Yataklı Ek Hastane Binası ve 25 Ünitlik Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bina yapım çalışmalarının % 72 si tamamlanarak yıl sonunda teslim edileceği bildirildi.

Yüklenici firma tarafından Ek bina Hastane Acil Servisi yanındaki helikopter pistinin olduğu yere yapılmakta ve ana binaya tünel geçişi ile sağlanmaktadır. Arsa alanı: 35.907 m2, Bina oturum alanı: 6.900 m2, Kapalı inşaat alanı: 25.000 m2, tek blok şeklinde, bodrum+zemin+6 kat olmak üzere toplam 8 katlı olarak planlanan hastanenin ısıtma-soğutma hattında Pa-flex marka kauçuk boru yalıtımı tercih edilmiştir.

2023 yılında tamamlanması planlanan ve dünyanın en prestijli finans merkezi projelerinden olan İstanbul Finans Merkezi projesinde yer aldık.SPK binaları havalandırma tesisatı kanal izolasyonlarında yırtılma ve darbelere dayanımlı,uluslararası yangın sınıfına uyumlu ve yoğuşma önleyici ,çevre dostu Pa-Flex elastomerik kauçuk levhaları uygulanmıştır. İstanbul’un bölgesel ve küresel bir finans merkezi olmasını hedefleyen, yaklaşık 3.200.000 m2 alan üzerine kurulması planlanan, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi (İUFM) Projesi; bankacılık sektörünün öncüsü kurumlara evsahipliği yapacaktır.

Pa-Flex Kauçuk

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

97. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: