Aldağ Banner
Aldağ Banner

Pa-Flex Kauçuk Her Alandaki Projelerde Rağbet Görüyor

Pa-Flex Kauçuk Her Alandaki Projelerde Rağbet Görüyor

Geçtiğimiz ay içinde İstanbul Güneşli’de yapımında son aşamalarına gelinmiş olan Core Living projesine kauçuk levha ve boru ürünlerimizle katkı sağladık.

Akıllı ev konseptinde tasarlanan projede ayrıca mağazalar,cafe ve restoranlar bulunmakta.Dışı ahşap görünümlü cephe ile kaplanacak proje 3 bloktan oluşmakta iken 1+1,2+1 ve 4+1 olmak üzere 520 adet daire, 27 ofis ve 50 adet ticari alan bulunmaktadır.

Diğer yandan hizmete açılan İGA İstanbul Havalimanı’nda devam eden camii inşaatında elastomerik kauçuk boru ürünlerimizle yer aldık.

Mimari tasarımı İGA İstanbul Grand Airport İşletmesi tarafından Nun Mimarlığa yaptırılan proje 10.000 m2 alana sahip olup; ısıtma-soğutma boruları ve klima hatlarında darbeye dayanımlı,7.000 mu buhar difüzyon direnci ile yoğuşmayı önleyen ,yüksek yoğunluk değerine sahip boru izolasyonlarımız tercih edildi.

Yurtdışı projelerde de önde gelen markalardan olma yolunda ilerliyoruz. Özbekistan’ın Buhara kentinde, tarihi kent ile havalimanı arasında kalan 535.000 m2 arsa üzerinde, yarım milyar dolarlık yatırımla inşa edilen Buhara City projesinde kendinden yapışkanlı ve alüminyum folyo kaplı kauçuk levha ürünlerimizle yer alıyoruz.

Özbekistan Cumhurbaşkanı Shavkat Miromonovich Mirziyoyev’in önderliğinde Buhara Valiliği, Özbekistan Yatırım ve Dış Ticaret Bakanlığı ve İskan Bakanlığı tarafından hayata geçirilen dev proje; konut, ticari alanlar, oteller, bilim merkezi, müze, kütüphane, konferans merkezi ve İslam merkezi gibi kültür yapıları ile kamusal ve yeşil alanları kapsayacak.

pa-flex

pa-flex

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: