Pa-Flex Kauçuk Hastane Projelerinde

Pa-Flex Kauçuk Hastane Projelerinde

google-news

Yaz aylarını yaşadığımız 2021 yılı içerisinde önemli işlerde ürünlerimizle yer aldık.Bunun devamını sağlamak ve artırmak gayesiyle çalışıyoruz. Yatırım ve yenilenme anlamında çalışmalarımız meyvelerini veriyor. Daha yüksek kapasite,kaliteli ve kolay ulaşılır ürün devamlılığı ile çalışma ortaklarımızın ve sektörün hizmetinde olacağız.

Yurtdışı satışlarımızın yoğun olduğu bu dönemde elbette ki Türkiye’mizdeki projelere de katkı sağlıyoruz.Elastomerik kauçuk levha ve boru ürünlerimizle mekanik ve havalandırma tesisatının ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek görevimiz.

Geçtiğimiz günlerde Dokuz hastaneli Sağlık kampüsü olarak anılan Ankara Etlik Entegre Sağlık Kampüsü’nde boru yalıtım ürünlerimiz tercih edilmiştir. Yüksek yoğunluk, yırtılmaya karşı dayanım ve alev yürütmez kauçuk borularımız ısıtma-soğutma tesisatının tercih edilen ürünleri haline geldi.

1.400.000 m2 alan üzerine kurulacak olan kampüste; bölge hastane, kalp damar hastalıkları, ortopedi ve nörolojik bilimler, onkoloji, kadın doğum, çocuk, rehabilitasyon, psikiyatri ve yüksek güvenlikli adli psikiyatri olmak üzere 9 dal hastanesi yer alacak. Kampüsteki yatak kapasitesi 3.566 yı bulurken kampüs içerisinde ayrıca  Sağlık Bilimleri Üniversitesi, kongre merkezleri ve ticari alanlar, Yüksek Teknoloji Merkezi ve Ar-Ge Merkezi yer alacak.

Her branştan 829 adet poliklinikte hizmet verilecek kampüste 1.419 adet tek kişilik, 750 adet çift kişilik oda bulunacak.Tüm şehir hastaneleri gibi Etlik Entegre Sağlık Kampüsü de yüksek teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla donatılacak. Yüksek hijyen seviyesinde şartlandırılmış, uluslararası standartlarda en prestijli donanıma sahip 125 ameliyathane olacak. Hasta parametrelerinin en yüksek seviyede takip ve ölçümüne olanak sağlayan yaşam destek üniteleri bulunacak. Yoğun bakım 682 yatakla hizmet verecek. Çok daha kısa sürede, doğru, güvenilir sonuç alınmasına imkan sağlayacak laboratuvarlar kurulacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

119. Sayımız Yayında.