Aldağ Banner
Aldağ Banner

Optımıst Resıdence Konutlarının Tercihi, Enerji Verimliliği Yüksek Etna Çözümleri Oldu

Optımıst Resıdence Konutlarının Tercihi, Enerji Verimliliği Yüksek Etna Çözümleri Oldu

İstanbul, Kadıköy’de 3 blokta 500 adet daire ve 56 adet ticari üniteden oluşan OPTIMIST RESIDENCE projesinde 5 yıl boyunca yedek parça, periyodik bakım ve servis hizmeti için ilave hiçbir bedel ödenmeyen ETNA PLUS satış konsepti tercih edildi.

ETNA PLUS konseptinde; proje kapsamında yer alan ürünlerin tamamı 5 yıl süresince malzemesel ve elektriksel olası üretim hatası ve arızalara karşı garanti altına alınmaktadır. Söz konusu garanti; kullanıcı kaynaklı olmayan, ürünün kullanılması sonucu ortaya çıkabilecek tüm mekanik aşınma ve elektriksel arızaları da kapsamaktadır. Ayrıca ETNA PLUS kapsamındaki projelerde 5(beş) yıllık garanti süresi içerisinde her yıl ikişer kez olmak üzere ücretsiz servis bakım hizmeti verilmektedir. Böylelikle ETNA PLUS garantisi altındaki kullanıcı ve işletmeler; pompa çözümlerini uzun yıllar garantiye almakta, servis, bakım hizmetleri için herhangi bir giderle karşılaşmamakta ayrıca yüksek enerji verimliliğine sahip ETNA çözümleri ile elektrik giderlerini minimize etmektedir.

OPTIMIST RESIDENCE projesi kapsamında; EILR serisi frekans kontrollü, kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, PFK KO serisi frekans kontrollü hidrofor sistemi, EFP DP/DV serisi atık su drenaj pompaları ve NFPA20 standardına uygun, ayrılabilir gövdeli ESC serisi pompalara haiz yangın pompası tesis edilmiştir.

EILR SERİSİ KURU ROTORLU SİRKÜLASYON POMPASI

  • Çevreye duyarlı tasarım, ecodesing (ErP 2009/125/EC) direktifine uygun
  • Evsel, endüstriyel HVAC sistemlerinde sıcak, soğuk sirkülasyonuna uygun
  • Maksimum Debi : 280m3/h, Maksimum Basınç: 103 mSS
  • Su Sıcaklığı : -10 °C +130 °C
  • DN40 – DN125 flanşlı bağlantı seçenekleri
  • Trifaze IE3 verimlilikte, IP55 motor kullanımı

Yeniliklere öncülük eden ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir, çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Enerji verimliliği yüksek ürünler üretme vizyonu ile ilerleyen ETNA, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde güvenle tercih ediliyor ve kullanılıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: