Aldağ Banner
Aldağ Banner

Ode Yalıtım Çalışanları Uzun Bir Aradan Sonra İlk Kez Bir Araya Geldi

Ode Yalıtım Çalışanları Uzun Bir Aradan Sonra İlk Kez Bir Araya Geldi

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli en büyük yalıtım şirketi ODE Yalıtım’ın Satış ve Pazarlama Ekibi, Covid-19 pandemisinin başından bu yana ilk kez bir araya geldi. Şile’de düzenlenen “Yeniden Birlikteyiz” etkinliğine ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan’ın da aralarında olduğu yönetim kadrosu da katıldı.

Global bir marka olma vizyonuyla Türkiye’de ve ihracat yaptığı 75’in üzerinde ülkede faaliyetlerini sürdüren ODE Yalıtım’ın Satış ve Pazarlama Ekibi, Covid-19 pandemisinin başından bu yana ilk kez bir araya geldi. Şile’de “Yeniden Birlikteyiz” temasıyla düzenlenen buluşmaya ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan ile birlikte yönetim kadrosu da katılım gösterdi.

ISK-SODEX ISTANBUL 2021 Fuarı’nda bir araya gelen Satış ve Pazarlama Ekibi fuarın ardından Şile’ye geçip, doğa yürüyüşü ve çeşitli aktivitelerin düzenlendiği etkinlikte bir arada olmanın keyfini çıkardı. Pandemi sürecinin değerlendirildiği ve yeni dönem stratejilerinin de konuşulduğu buluşmada ayrıca bir workshop da düzenlendi. Satış ve Pazarlama Ekibi, bir buçuk yıl boyunca çevrim içi ortamda görüştükten sonra yeniden tam kadro bir arada olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: