ODE SELECT’E ALTIN ÇEKÜL ÖDÜLÜ

ODE SELECT’E ALTIN ÇEKÜL ÖDÜLÜ

İnşaat projeleri için en uygun çözümleri dakikalar içerisinde bir araya getiren çevrim içi sistem seçim aracı ODE Select, bu yıl 27’ncisi düzenlenen “ALTIN ÇEKÜL Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri”nde Sektörel Pazarlama kategorisinde “En İyi Tanıtım Projesi Teşvik Eşdeğer Ödülü”ne layık görüldü. Türkiye’de bir ilk olan uygulama, dünyada da sayılı örneklerden biri olarak kabul ediliyor.

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli en büyük yalıtım şirketi ODE Yalıtım, yatırım ve üretime devam ederken paydaşlarına değer katan yenilikçi projeler de geliştiriyor. Bu bakış açısıyla 2020 yılında hizmete sunulan ve kısa sürede sektörün büyük beğenisini kazanan ODE Select’in başarısı “ALTIN ÇEKÜL Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri”nde bir kez daha tescillendi. Türkiye’nin ilk ve tek malzeme kataloğu olan Yapı Kataloğu çatısı altında 27’ncisi düzenlenen törende ODE Select, Sektörel Pazarlama kategorisinde “En İyi Tanıtım Projesi Teşvik Eşdeğer Ödülü”nün sahibi oldu.

Ayşe Miray Şen: “Dijital dönüşümü ve sektörün gerekliliklerini dikkate alıyoruz”

Şirket adına ödülü alan ODE Yalıtım Teknik Ofis Yöneticisi Ayşe Miray Şen, “ODE Yalıtım olarak,  paydaşlarına değer yaratmayan hiçbir organizasyonun sürdürülebilir olmadığına inanıyoruz. Diğer taraftan paydaşlarımıza yönelik tüm çalışmalarımızda dijital dönüşümü ve sektörümüzün gerekliliklerini göz önünde bulunduruyoruz. Bu vizyonla 2020 yılında devreye aldığımız ODE Select’in sektörümüzün en köklü ve prestijli ödüllerinden birine layık görülmesinden büyük mutluluk duyuyoruz. Sektörümüze, paydaşlarımıza değer katan ürün ve hizmetleri geliştirmeye önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz” dedi.

500 doküman, 288 sistem çözümü

İnşaat projeleri için geliştirilen çevrim içi sistem seçim aracı ODE Select, çatılar, temel ve perdeler için yalıtım çözümleri, proje kriterlerine uygun sistemler, 2D detaylar, şartnameler ve teknik dokümanları dakikalar içinde görüntülemeyi ve bilgisayara indirebilmeyi sağlıyor. ODE Select’te, yaklaşık 500 doküman ve 288 farklı sistem çözümü; 50 farklı ürün grubu için 5 farklı uygulama alanında sunuluyor. Mimarlar, tasarımcılar, danışmanlar, müşavirler ve uygulamacıların işlerini kolaylaştıran sistem üzerinden, satış temsilcilerinden teklif veya uzmanlardan teknik destek de alınabiliyor.

ODE Select sergide yer aldı

ODE Select, ALTIN ÇEKÜL’de ödüle layık görülen diğer ürün ve projelerle birlikte Ocak ayı sonuna kadar İstanbul Beşiktaş’taki AURA İstanbul’da tüm ziyaretçilere açık olarak sergilendi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.