MTMD ISK-SODEX Fuarı’nda Ziyaretçileri ile Buluştu !

MTMD ISK-SODEX Fuarı’nda Ziyaretçileri ile Buluştu !


29 Eylül ile 2 Ekim tarihlerinde Tüyap-Beylikdüzü’nde ISK-Sodex Fuarı’nda yer aldık. Salon 10-12’de bulunan F18 numaralı standımıza MTMD üye firmaları, paydaş şirketlerden temsilciler ile fuar ziyaretçileri konuk oldular. Fuarın İlk gününde 29 Eylül Çarşamba günü “İSKİD Global Industry Resepsiyonu’na katılarak derneğimizi temsil ettik. Üçüncü gün İSİB organizasyonu ile Özbekistan Elektroteknik ve Elektronik Sanayi Derneği Yönetim kurulu Başkanı Mirziyod M. Yunusov, Teknopark Yöneticisi Sarvar S. Akhadovbve  Teknopark Md Aziz Azimov’dan oluşan Özbek heyet ile görüşüldü. Görüşmeye, İSİB Başkanı Mehmet ŞANAL, İSİB Uzman Yardımcısı Tuğba Dündar DEMİR, MTMD YK Başkanı Hüseyin Erdem, MTMD YK Başkan Yardımcısı Murat Suiçmez ve MTMD Müdürü Nilgün İLİK katıldılar. Toplantı da 36 üyeden oluşan MTMD’nin çalışmaları  ve dünyanın çeşitli bölgelerinde başarıyla tamamlanan uygulamalardan söz edilip hakkında bilgi verilip işbirliğine hazır olunduğu mesajı verildi.

Katılımcıların pandemi kurallarına azami ölçüde  dikkat ettiği İSK-SODEX Fuarı’nın son dönemlerin en kalabalık fuarı olduğunu düşünüyor, tüm katılımcılar için verimli geçtiğini ümit ediyoruz.

Ayrıca fuar alanında yoğun ilgi gören kitaplarımıza aşağıdaki linkler ile ulaşabilirsiniz.

Elektromekanik Askı ve Destek Sistemleri El Kitabı: https://www.mtmd.org.tr/kitap/ElektromekanikAskiveDestekSistemleriElKitabi/

Tesisat Boru ve Bağlantı Elemanları El Kitabı: https://www.mtmd.org.tr/kitap/TesisatBoruveBaglantiElemanlariElKitabi/

1

3

MTMD

MTMD

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

121. Sayımız Yayında.