MGT Filtre kalitesini dünyaya taşıyor

MGT Filtre kalitesini dünyaya taşıyor

MGT Filtre Genel Müdürü Onur Töngüt:  “Kaliteli Türk Ürünü algısının oluşturulmasına MGT Filtre olarak önemli katkı sağladığımızı düşünüyoruz.”

ABD’nin farklı bölgelerinde her yıl bir araya gelen HVAC-R alanındaki uzmanlar bu yıl 3-5 Şubat 2020 tarihleri arasında Florida Eyaleti’nde buluştular. AHR Expo 2020 Florida’daki Orange County Kongre Merkezi’nde ASHRAE ve AHRI sponsorluğunda ASHRAE Kış Konferansı ile eşzamanlı olarak düzenlendi. Dünyanın dört bir yanından gelecek binlerce katılımcı, AHR Expo’da güncel sektörel yenilikleri, ürünleri ve teknolojileri takip etme ve sektör profesyonelleriyle temas kurma imkânı buldular.

MGT Filtre HVAC-R sektörünün büyük buluşmalarına katılım sağlıyor

AHR Konferanslarına Türkiye’den de pek çok tesisat mühendisi ve firma yetkilisi katılım sağlıyor.  AHR buluşmalarının fuar etkinliğinde ise ülkemizi temsilen firmalarımız ürün ve hizmetlerini sergiliyorlar. AHR Expo’ya her buluşmada katılan firmalardan biri de MGT Filtre. İklimlendireme sektöründe 30 yıla yakın bir zamandan beri faaliyet gösteren MGT Filtre, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere toplamda 60 ülkeye ihracat yapıyor. Cirosunun yüzde 60’lık bölümünü ihracattan elde eden MGT Filtre, en son teknoloji üretim hatları ile en üst seviye ürün kalitesini, standart olarak sağlayıp pazara sunuyor. Kaliteli üretim ve müşteriye hizmette memnuniyet esasıyla hareket eden firma bu anlayışı uzun zamandır yurt dışındaki müşterilerine de ulaştırıyor. Kaliteli Türk ürünü algısını yerleştirmek için birçok ülkede faaliyet gerçekleştiren MGT Filtre HVAC-R sektörünün büyük buluşmalarına katılım sağlıyor.  Türk ürünlerinin dünya genelinde kaliteli ürünlerle bilinirliğini arttırma çalışmalarına katkı koymaya devam ediyor.

MGT Filtre Genel Müdürü Onur Töngüt: “Kaliteli Türk Ürünü” algısı için çok çalışıyoruz

“Kaliteli Türk Ürünü” algısının oluşturulmasına MGT Filtre olarak önemli katkı sağladığımızı düşünüyor, bunun için birçok ülkede fuarlara katılıyor, diyaloglar kuruyoruz. AHR Expo organizasyonlarına da bu sebeple sürekli olarak katılıyoruz. AHR Expo’da yer aldığımız ve ürün ve hizmetlerimizi sergilediğimiz standımızı ABD’den birçok sektör profesyoneli ziyaretçi olarak ziyaret etti. MGT Filtre olarak Türkiye’de üretip, test edilip standartlara uygun şekilde müşteriye sunduğumuz ürünlerimize oldukça büyük ilgi gösterdiler, beğenilerini ifade ettiler.  Biz de MGT Filtre olarak bu imkânı son derece verimli şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen ziyaretçilerimize ürün ve hizmetlerimizi tanıtma imkânını iyi kullanıp, işbirliği imkânlarını değerlendiriyoruz.” açıklamasında bulundu.

Sürdürülebilir yaşam için hava filtreleri üretiyoruz

“Dünyanın havasını temizliyoruz.” Sloganı ile MGT Filtre olarak ürettiğimiz ürünlerle gerçekten de insan ve çevre sağlığına hizmet eden ürünler üretiyoruz. Hastaneler, temiz odalar ve toplu yaşam alanlarında kullanılan sistem ve cihazlara uygun ürettiğimiz filtreler dünyanın en önemli markalarınca kullanılıyor. Dolayısıyla biz herhangi bir ürün değil, insan ve çevre sağlığına uygun, “Sürdürülebilir yaşam için hava filtreleri” üretiyoruz. Dünyada filtre alanında Türk Malı algısını oluşturmaya gayret ediyoruz. Filtre ve filtrasyon sistemlerini etkili ve doğru kullanımının dünyanın geleceği için önem taşıdığına inanıyor ve daha temiz bir dünya için çalışıyoruz. Filtrasyonun öneminin anlaşılması için yapılan etkinlikleri destekliyoruz.

mgt filtre

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

97. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: