reklam-alani
reklam-alani

Mavişehir Livin İzmir Projesinde  Arı Yangın Pompa Grubu Tercih Edildi….

Mavişehir Livin İzmir Projesinde Arı Yangın Pompa Grubu Tercih Edildi….

İzmir ili Karşıyaka ilçesi Mavişehir mahallesinde yükselen Livin İzmir konut projesi modern ve kaliteli bir yerleşim alanı olarak değer kazandığı bölgede denize yakın masafede yer alan konumu ile değerinin artırıyor. Livin İzmir konut projesi planlı bir çevre düzeni, gelişmiş toplu taşıma ağı, bölgenin her noktasına rahat ulaşım olanağı bulunan alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, sağlık merkezleri, kafe, restoran ve eğlence merkezlerinin bulunduğu Mavişehir bölgesinin en merkezi noktasında avantajlı bir konumda yer alıyor.

Değerli İzmir’e Değerli Yaşam” sloganıyla hayata geçirilen Mavişehir Livin İzmir projesinde

Yangın Söndürme Sistemleri konusunda kaliteden ödün vermeyen Arı Yangın, Yangın Pompa Grubu ile yer aldı.

Pompa Grubunda temsilcisi olduğumuz Pentair grubuna ait Amerikan menşeli UL listeli & FM onaylı “FAIRBANKS NIJHUIS” markalı 2 adet 750 GPM 275 PSI 200 HP motor kapasitesine sahip yatay tip bölünebilir gövdeli Elektrikli Yangın Pompaları kullanılmıştır. Ana pompaların ufak kaçaklar karşısında çalışmasının önüne geçmek adına 15 GPM, 285 PSI değerlerinde kaçak giderme pompası da sisteme entegre edilmiştir.

FAIRBANKS NIJHUIS markalı pompalar 250 GPM’den 7000 GPM’e kadar uzanan aralıkta geniş bir yelpazeye sahip olup bu aralıktaki tüm ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.

Pompaların, devreye alınması, mühendislik ve süpervizorlük hizmetleri ile periyodik bakımlarının yapılması işleri ise bizzat Arı Yangın’ın tecrübeli ve güvenilir teknik ekibi tarafından yapılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?