Aldağ Banner
Aldağ Banner

Maurıtıus’taki Cervonic Ltd. Company’nin Tercihi İmbat Oldu

Maurıtıus’taki Cervonic Ltd. Company’nin Tercihi İmbat Oldu

Mauritius’taki deniz ürünleri endüstrisinin önemli üretici ve ihracatçılarından biri olan IBL Group’un bünyesindeki Cervonic Ltd. Company, sektördeki en kaliteli balık yemi ve balık yağı üretimi yapılan fabrikasında, Eco-Design kriterlerine uygun olarak üretilen yüksek verimli İmbat su soğutma (chiller) grupları ile soğuk depo cihazları tercih edildi.

İngiliz Milletler Topluluğu’nun üyesi olan ve Hint Okyanusu’nda Afrika kıtasından 2000 km uzaklıkta bulunan Mauritius adası, tropikal iklim şartlarına sahiptir. Son yıllarda yatırımların arttığı Mauritius’da 2016 yılından bugüne kadar çeşitli projelerde çatı tipi klima ve hassas kontrollü klima cihazlarıyla yer alan İmbat, su soğutma grubu ve soğuk depo ürünleriyle de pazardaki işletmelerin taleplerine karşılık vermeye devam etmektedir.

1997 yılından bu yana yüzde yüz yerli tasarımla üretimini gerçekleştiren İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, ürettiği yüksek verimli ve çevreye duyarlı ürünlerini ülkemiz ve T3 bölgesi de dahil olmak üzere dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: