Masdaf, TÜYAK Seminerleri’nde Paydaşlarıyla Buluşmaya Devam Ediyor

Masdaf, TÜYAK Seminerleri’nde Paydaşlarıyla Buluşmaya Devam Ediyor

Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı ve Derneği (TÜYAK) tarafından düzenlenen “yüz yüze eğitim seminerleri”nin gümüş sponsoru olan Masdaf, sektörün gelişimine katkı sağlayan etkinlikleri desteklemeye devam ediyor. 19 Kasım ve 10 Aralık’ta Kozyatağı Hilton Otel’de gerçekleştirilecek seminerler kapsamında açılacak sergiye, standlı katılım sağlayacak olan Masdaf, katılımcılara; yangın pompası ürün grubunu ve hizmetlerini anlatacak.

Yangın sektörünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla, Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı ve Derneği (TÜYAK) tarafından düzenlenen “yüz yüze eğitim seminerleri” tüm hızıyla devam ediyor.

Pompa sektörünün öncü markası Masdaf’ın da sponsorları arasında yer aldığı TÜYAK seminerlerinde; 19 Kasım’da “Yangın Tesisatında Yivli Bağlantı ve Boru Askı Elemanları”,10 Aralık’ta ise “Yüksek Depolarda Söndürme Sistemleri” konusu ele alınacak. Sektör temsilcilerini bir araya getirecek olan semineler, Kozyatağı Hilton Otel’de gerçekleştirilecek.

Seminer kapsamında açılacak sergiye standlı katılım sağlayacak olan Masdaf, etkinlik süresince katılımcılarla; yangın pompası ürün grubu ve hizmetleri hakkında bilgiler paylaşacak.

Yangınla mücadelede etkili sistem çözümleri sunuyor

Yangın pompası ürün grubuyla da binalarda ve endüstri tesislerindeki sulu yangın söndürme sistemlerinin basınçlandırılmasını sağlayan Masdaf, yangın esnasında hem yapıların güvenliğini hem de binada yaşayan insanların güvenli bir şekilde olay yerinden tahliye edilmesini sağlıyor. 

TÜYAK Seminer Programı

19 Kasım Cumartesi

  • 10.00   : Kayıt 
  • 10.30   : Yivli Bağlantı Elemanları
  • 11.15   : Kahve Arası / Coffee Break
  • 11.30   : Yangın Tesisatında Boru Askı Elemanları
  • 12.15   : Soru – Cevap
  • 12.45   : Kapanış

              Oturum Başkanı: Serhat Göke

10 Aralık Cumartesi

  • 10.00   : Kayıt
  • 10:30  : Yüksek Depolarda Söndürme Sistemleri

               Oturum Başkanı: Dr. Kazım Beceren

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.