Aldağ Banner
Aldağ Banner

LOWARA SCUBA Serisi ile Güvenli Su Temini

LOWARA SCUBA Serisi ile Güvenli Su Temini

LOWARA, SCUBA serisi 11,5 m3/h ve 100 m basma yüksekliğine kadar uygulama alanı sunabilen yüksek performanslı 5” paslanmaz çelik keson kuyu dalgıç pompalarla güvenli su temini sağlar. Aşınmaya dayanıklı çarkı ve korozyonun fazla olduğu uygulamalar için anot kiti opsiyonu mevuttur.

Kuru çalışma özelliği sayesinde kuyu veya tank dışında sessiz çalışan “SCUBA DRY” versiyonu ile evsel, hafif ticari ve tarımsal su tedariğine ideal çözümler sunar. Göletler, göller, hendekler ve sarnıçlardan su temini, bahçe sulama veya yağmur suyu tahliyesi için uygundur. WRAS içme suyu sertifikasına sahip olan SCUBA, istendiğinde hidrofor olarak kullanılabilir. Ayrıca mikroişlemcili frekans kontrol cihazı Hydrovar® ile de çalıştırılabilmektedir.

Yüksek verimli hidrolik tasarımı ve % 100 geri dönüştürülebilir karton ambalajı sayesinde sürdürülebilirliğe katkı sağlayan SCUBA, kolay kurulum ve işletme özellikleriyle konforlu bir kullanım sunar.

Dalgıç pompa konusunda öncü markalardan biri olan LOWARA, SCUBA serisi ile sistemlere yüksek verimli çözümler sunmaya devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

102. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: