LG, IFA 2023’TE SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR YAŞAM VİZYONUNU PAYLAŞACAK

LG, IFA 2023’TE SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR YAŞAM VİZYONUNU PAYLAŞACAK

google-news

LG, ‘Sürdürülebilir Yaşam, Herkese Neşe’ Teması Altında, Enerji Verimli Yeniliklerle Herkes İçin Daha İyi Bir Yaşam Taahhüdü Sunuyor.

LG Electronics (LG), dünyanın dört bir yanından tüketicileri, Almanya, Berlin’de düzenlenen IFA 2023 çatısı altında (1-5 Eylül), en son yeniliklerini deneyimlemeye davet ediyor. ‘Sürdürülebilir Yaşam, Herkese Neşe’ teması altında şirket, ‘LG Sürdürülebilir Köy’ün yanı sıra, insanlar ve     dünyamız için daha iyi bir yaşam yaratmaya yardımcı olmak için tasarlanmış verimli, kullanışlı ve sürdürülebilir ürün ve çözümlerden oluşan gelişmiş ekosistemini tanıtacak.

IFA 2023 sırasında, Messe Berlin Salon 18’deki LG standını ziyaret edenler, şirketin en yeni ürünlerinin gelişmiş, çevre dostu özelliklerini ve işlevlerini keşfedecek, sürdürülebilir bir yaşam için kapsamlı vizyonunu öğrenebilecekler.

IFA’ya katılamayacak olanlar, açılış gününden itibaren LG Global YouTube kanalına (https://www.youtube.com/@LGGlobal) yüklenecek olan videolaeı izleyerek LG’nin inovasyon vitrinini keşfedebilecekler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

119. Sayımız Yayında.