Kapasiteye Göre Seçim İmkanı Sunan MIT Hijyenik Paslanmaz Boylerler

Kapasiteye Göre Seçim İmkanı Sunan MIT Hijyenik Paslanmaz Boylerler

Ekin Endüstriyel A.Ş., “Yüksek kalitede yenilikçi imalat anlayışı” ile üretimlerine hız katıyor ve “MIT Hijyenik Paslanmaz Boyler”i sıcak su ihtiyacını karşılamak için tasarlıyor. Üretimde paslanmaz çelik malzeme kullanan firma, ürünün ömrünü uzatıp dayanıklı hale getiriyor. Paslanmaz çelik, suya temas ettiğinde paslanma ve korozyon oluşumunu önlemekte, paslanmaz boylerlerin içerisindeki suyun temiz ve sağlıklı kalmasını sağlamaktadır.

Birçok avantaja sahip olan Paslanmaz Boylerler, hijyenik yapısıyla bakteri ve mikroorganizma oluşumunu engelleyen özelliklere sahiptir. Bu nedenle içerisindeki sıcak suyu hijyenik bir şekilde saklayıp sağlığınızı riske atmamaktadır. Kullanılan paslanmaz çelik malzeme, suyun tadını ve kalitesini etkilememekte, temiz ve doğal su kullanımını desteklemektedir.
Çevre dostu Paslanmaz Boylerler, enerji verimlilikleri sayesinde tasarruf sağlayarak, doğal kaynakların korunmasına yardımcı olmaktadır. Kullanım ihtiyacına göre boyut tercih edilmelidir, aksi takdirde büyük bir boyler gereksiz enerji tüketimine, küçük bir boyler de yetersiz sıcak su kapasitesine sebebiyet vermektedir.

Kurulum ve bakım kolaylığı sağlayan MIT Hijyenik Paslanmaz Boylerlerin, basınç ve sıcaklık kontrolleri, güvenli kullanım sağlamak için tasarlanmakta, aşırı ısınma ya da basınç problemleri oluştuğunda sistemin otomatik koruma mekanizmaları devreye girmektedir. Düzenli bakım sayesinde, boylerler daha uzun süre etkili ve güvenli çalışmaktadır.
Konutlar, oteller, restoranlar, kafeler, spor merkezleri, hamamlar, gıda ve kimya sektörleri gibi birçok alanda kullanım imkanı sunan ürün, sıcak su, hijyen ve dayanıklılık özellikleriyle etkin çözüm imkanı sunmaktadır.

ekin-paslanmaz-hijyenik-tanklar

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

125. Sayımız Yayında.