Aldağ Banner
Aldağ Banner

Isomer Isıtma Soğutma Merkezi’nden Isı Pompası Açılımı

Isomer Isıtma Soğutma Merkezi’nden Isı Pompası Açılımı

İklimlendirme sektöründeki 20 yıllık tecrübe ve birikimin ışığında 2019 yılında faaliyetlerine başlayan

ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi yeni atılımı ISI POMPASI GLOBAL ile hizmet vermeyi hedefliyor.

Türkiye’nin Isı Pompası Doktoru “ söylemi ile çıktıkları yolda; 81 ilde sistemine üye olan

taahhütçü bayileriyle iş birliği yapacak olan  ISOMER, geniş bayilik ağı sayesinde Türkiye’nin her yerinde Isı Pompası Global markası ile  Anahtar Teslim Isı Pompası hizmeti vermeyi hedefliyor.

Isı pompası sistemlerinde kapasite hesabı ve projelendirmenin çok önemli olduğunu belirten ISOMER, aldığı projelerdeki bütün teknik hesaplamalar bünyesinde bulunan “ Teknik Hizmetler Departmanı “ tarafından gerçekleştiriliyor. Hazırlanan sistem, Müşteriyi ISOMER bulacak; eğitimi ISOMER verecek; satışı ve uygulamayı ISOMER bayileri yapacak” mottosu ile planlanıyor.

Doğru kapasite seçimi, Akış şeması çizilmesi, Doğru çaplandırma yapılması ve  Doğru uygulamanın yapılması gibi işlemlerin hepsini bütünü ile alan ISOMER,  bu işlemlerin yapılmasında herhangi bir problem oluşması durumunda Dünya’nın En Verimli Isı Pompası da kullanılsa, müşteriye fayda getirecek bir sonuç elde edilemeyeceğini vurguluyor.Bu sebepten dolayı, ISOMER “ Her Yere Değil, Doğru Yere ISI POMPASI “ ilkesini benimseyerek, müşterilerine yeni markası ile kaliteli ve kurumsal bir hizmet vermeye hazırlanıyor.

ısıtma soğutma

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: