Isomer Isıtma Soğutma Merkezi’nden Geleceğe Yönelik Yeni Yatırım

Isomer Isıtma Soğutma Merkezi’nden Geleceğe Yönelik Yeni Yatırım

İklimlendirme sektöründeki 20 yıllık tecrübenin ve birikimin ışığında 2019 yılında kurulan ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi “Postmodern Teknik Toptancı” ve “Bizim Yolumuz Başka” söylemiyle çıktığı yolda vites yükseltmeye başlıyor.

Nüfus artışı ve kentleşmeye bağlı olarak önümüzdeki 10 yıl içerisinde küresel enerji ihtiyacının yüzde 55 artacağı tahmin ediliyor. Bu nedenle dünyanın artan enerji talebini, çağın gerekliliği haline gelen yenilenebilir ve temiz enerji kaynağı; güneş enerji sistemleri ile rüzgar enerjisinden sağlanabileceği öngörülüyor. Sınırsız ve tükenmeyen bir enerji çeşidi olan güneş enerjisi aynı zamanda çevreci ve düşük maliyetli bir sistem olmanın da avantajını taşıyor. Değişen ve gelişen tüm iklimlendirme trendlerini yakından takip eden ISOMER bu koşullara bağlı olarak edindiği vizyon gereği güneş enerji sistemlerine giriş yapıyor. Yeni oluşumu VEÇ Verimli Enerji Çözümleri Departmanı ile Türkiye’de ayrı bir departmanla bu şekilde hizmet veren İlk ve Tek Toptancı firma olmanın gururunu yaşıyor.

Fabrika, depo, hastane, otel ve benzeri yerlerin çatıları veya uygun sahalarına kurulabilen güneş enerji sistemleri gerekli olan elektrik ihtiyacının tamamını karşılayabiliyor.
VEÇ Verimli Enerji Çözümleri Departmanı enerji ihtiyacını kendi üretmek isteyen herkese  “Ücretsiz Keşif” hizmeti sunarak farkındalık yaratmayı hedefliyor. Ayrıca “Projelendirme ve Kurulum” hizmeti de vererek; ANAHTAR TESLİM bir iş modelini hedefliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

97. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: