Aldağ Banner
Aldağ Banner

ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi CVS Air Hava Temizleme Cihazları’nın Türkiye Distribütörlüğünü Aldı

ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi CVS Air Hava Temizleme Cihazları’nın Türkiye Distribütörlüğünü Aldı

Değişen ve gelişen tüm iklimlendirme trendlerini yakından takip eden ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi, dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınına karşı etkin koruma sağlayan CVS AIR Hava Temizleme Cihazları ile yeni bir anlaşmaya imza attı.

2019 yılında faaliyetlerine başlayarak, “Kombi, Yoğuşmalı Kazan, VRF/Klima, Yerden Isıtma ve Yenilenebilir Enerji ürünlerinde Güneş Enerjisi ve Isı Pompası” ile ilgili Türkiye ve Dünya’nın önde gelen güçlü firmalarıyla partner olan ISOMER, gelişen ve değişen İklimlendirme Dünyası’ndaki tüm trendleri yakından takip ederek çözüm ortaklarına bir yenisini daha ekledi.

ISOMER, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 salgınına karşı ortamdaki bakteri, virüs, küf, duman gibi tüm zararlı partikül ve mikroorganizmaları, filtre sisteminden geçirilerek bulunduğu ortama tüm bu partikül ve mikroorganizmalardan arındırılmış havayı veren ve  %99 koruma sağlayan CVS Air Hava Temizle Cihazları’ nın Türkiye Distribütörlüğünü aldı.

1 Haziran 2020 tarihi itibariyle 1000 bayi sayısı ile geniş bayilik ağına sahip olan ISOMER, B2B portalı üzerinden bayileri aracılığıyla CVS Air Hava Temizleme Cihazları’nın satışına başladı.

ISOMER

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

103. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: