Isomer Isıtma Soğutma Merkezi 1 Yaşında

Isomer Isıtma Soğutma Merkezi 1 Yaşında

Türkiye ve Dünya’da ilk defa geliştirdikleri “Taahhütte Franchise” modeli sayesinde 800 bayi sayısıyla Türkiye’nin her yerine ulaşan ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi 1 yaşına girdi.

İklimlendirme sektörüne arkasındaki 20 yıllık tecrübe ve birikimle 2019 yılında giren ISOMER, oluşturduğu Taahhütte Franchise modeli ve geliştirdiği bayilik sistemi sayesinde ulaştığı 800 bayi sayısı ile 1. Yaşını kutladı. Sistemine katılan bayilere edindiği vizyon gereği ürün satışının yani sıra verdiği teknik destek ile birlikte büyüyebileceği bir yapı sunan ISOMER, desteğinin yansımalarını kısa sürede aldı.

Toptancı ve mühendislik kavramını birleştirerek kendini postmodern teknik toptancı olarak tanımlayan ISOMER,

sektöre kazandırdığı bu ivme ile 1.yaşında hedeflediği başarıya ulaştı. 2020 yılında kendine yeni hedefler belirleyen Isıtma Soğutma Merkezi, işinin merkezine koyduğu bayileri ile sürdürülebilir başarı odağında itibarlı işler ortaya koymaya edeceğini söyledi. Bayilerine 360 derece bakış açısıyla hizmet veren ISOMER, profesyonel kadrosuyla sunduğu kurumsal çözüm ortaklığı ile ısıtma & soğutma sektöründe Türkiye’nin en büyük firması olma yolunda ilerlediklerini belirtti.

İsomer

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
iklimlendirme İsomer

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

94. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: