Aldağ Banner
Aldağ Banner

Islak Rotorlu Sirkülasyon Pompalarında Enerji Verimliliği Ve Konfor Etna Ecp Serisi’nde

Islak Rotorlu Sirkülasyon Pompalarında Enerji Verimliliği Ve Konfor Etna Ecp Serisi’nde

ETNA ECP serisi ıslak rotorlu frekans kontrollü sirkülasyon pompaları, Avrupa Birliği çevreye duyarlı tasarım (ecodesign(ErP) 2009/125/EC) direktifine uygun olup, konfor ve enerji verimliliğini bir arada sunmaktadır.

Ürün üzerine entegre frekans kontrol sürücüsü aracılığıyla ΔP-V(fark basınç değişken) ve ΔP-C (fark basınç sabit) çalışma modları ile sistem talebine uygun debi & basınç değişkenliği veya sabit basınç sağlanmaktadır. ECP serisi sirkülasyon pompaları; gece modu ve sabit devirde çalıştırma seçeneklerine de sahip olup, değişken debi-basıncın sağladığı avantajla elektrik giderlerini minimize etmekte, sessiz çalışma ve uzun ömür imkanı sağlamaktadır.

  • Konutsal ısıtma sistemlerindeki sıcak suyun çevriminde kullanıma uygundur.
  • Geliştirilmiş hidrolik tasarıma sahiptir.
  • 230V-50 Hz elektrik besleme sahiptir.
  • Bronz gövde alternatifi mevcuttur.
  • Akışkan Niteliği: Temiz, katı partikül içermeyen, agresif olmayan, kristalize olmayan, kimyasal olarak nötr sudur. Sirkülasyon devresi suyuna katılabilecek maksimum glikol oranı %30’dur.

Yeniliklere öncülük eden ETNA; gelişmiş pompa özelliklerini ileri teknoloji ile buluşturarak kaliteli, güvenilir, çevreye duyarlı ve düşük işletme maliyetli ürünlerini sektörün ve son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Yüksek teknolojiye sahip ETNA ürünleri, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde güvenle tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

101. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: