ISK-Sodex 2021’de tasarruf, çevre duyarlılığı ve enerji verimliliği öne çıkacak

ISK-Sodex 2021’de tasarruf, çevre duyarlılığı ve enerji verimliliği öne çıkacak

google-news

Erensan, çevreci ve enerji verimliliği sağlayan ürünleri ile ‘ISK-Sodex 2021 Fuarı’na damga vurmaya hazırlanıyor. Erensan Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Eren:

İklimlendirme sektörünün yenilikçi ve öncü markası Erensan bu yıl 11’incisi düzenlenecek olan sektörün en büyük ve en kapsamlı buluşma platformu ISK-Sodex Fuarı’nda yeni ürün ve hizmetlerini tanıtacak. Erensan doğa dostu ve enerji verimliliğinde yeni bir dönem başlatan ürünleriyle 29 Eylül – 2 Ekim tarihlerinde Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ‘ISK-Sodex 2021 Fuarı’na bu yıl da damgasını vuracak.

Erensan Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Eren, “Yaşamakta olduğumuz Covid Pandemisi de gösterdi ki; enerjide sürdürülebilirliğin sağlanmasına, dışa bağımlılığın azaltılmasına ve enerji maliyetlerinin ekonomi üzerindeki yükünün hafifletilmesine büyük ihtiyaç duyulmakta. İklim değişikliği ile mücadeleye yönelik çalışmalar diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de enerjinin ve enerji kaynaklarının verimli kullanımının önemini artırdı” dedi.

Isıtma, Soğutma ve İklimlendirme sektörlerinde gelinen son nokta, tüm yenilikler ve endüstriyel gelişmeler ISK-Sodex 2021 Fuarı’nda, 29 Eylül’de Beylükdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde görücüye çıkacak. ISK-Sodex Fuarı öncesi açıklamalarda bulunan Erensan Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Eren, “Enerji verimliliği çıkan yasa ve yönetmeliklerle, yapılan uluslararası anlaşmalarla zorunlu hale geldi. Enerji maliyetleri göz önüne alındığında da enerjiyi verimli kullanma gerekliliği açıkça görülüyor. Pandeminin de ekonomiler üzürindeki etkisiyle enerjide sürdürülebilirliğin sağlanmasına, dışa bağımlılığın azaltılmasına ve enerji maliyetlerinin ekonomi üzerindeki yükünün hafifletilmesine büyük ihtiyaç duyulduğu anlaşıldı. Bunun yanı sıra iklim değişikliği ile mücadeleye yönelik çalışmalar diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de enerjinin ve enerji kaynaklarının verimli kullanımının önemini artırdı” diye konuştu.

Eren, “Sodex, Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri tarafından yakından takip edilen ve ısıtma, soğutma, iklimlendirme sektörlerinin nabzının tutulduğu en büyük ve en kapsamlı fuar olma özelliğine sahip. Biz de Erensan olarak yüzde yüz yerli üretimle enerji verimliliği sağlayan ürünlerimizle ISK-Sodex 2021’te yerimizi alıyoruz” dedi.

VARİAL ve TR MIX fuara damga vuracak

Erensan’ın fuarda görücüye çıkaracağı ürünlere de değinen Ayhan Eren, “Özellikle fuarda sergileyeceğimiz ürünler arsında ESB ve HDR buhar kazanlarımız, Euromax C ve TR MIX sıcak su kazanlarımız ile Varial Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan  ve  TRC  Yer tipi Yoğuşmalı kazan yer alıyor. Hepsinin büyük ilgi göreceğini düşünüyoruz. Ama özellikle Varial Yoğuşmalı Sıcak Su Kazanımız ile TR MIX Sıcak Su Kazanımızın fuarda çok öne çıkacağını şimdiden söyleyebilirim ” dedi.

EK – 1 Erensan Ürünleri ve Özelliklerine İlişkim Tanıtım Kataloğu

Tanıtım Kataloğu

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

119. Sayımız Yayında.