Isk Sodex 2021 Fuarında Pa-Flex Rüzgarı Esti

Isk Sodex 2021 Fuarında Pa-Flex Rüzgarı Esti

google-news

Geçtiğimiz günlerde,29 Eylül-2 Ekim 2021 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ISK SODEX 2021 fuarına katılım sağladık.Üretime başladığımız tarihten itibaren geleneksel olarak katılım sağladığımız organizasyonda bu yıl da dostlarımızı ağırlamış olmanın mutluluğunu yaşadık.

Bu yıl,gecen yıllara nazaran daha iddialı ve büyük bir standla katılım gerçekleştirdik. Pandemi dolayısıyla açıkçası biraz da düşük beklenti ile katıldığımız fuarda 4 gün boyunca yüksek sayıda ziyaretçi konuk etmenin mutluluğunu yaşadık.Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı misafirlerimizin standımıza ve ürünlerimize gösterdiği ilgi,dile getirdikleri memnuniyetleri bizleri ziyadesiyle mutlu etmiş,fuara katılımımızın ne kadar doğru olduğunu kanıtlamıştır.Standımızı özellikle Avrasya ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ile Balkan ülkelerinden mühendislik,inşaat,satış ve uygulama firmaları ziyaret ederek,kauçuk izolasyon ve yardımcı ürünlerimizle ilgilenmiştir. Fuar sonrası dönemde tarafımıza ulaşan fiyat talepleri ve distribütörlük görüşmeleri yanında kısa sürede almış olduğumuz ,tamamı cari portföyümüze yeni katılmış firma/ülkelerden oluşan siparişlerimiz de maddi anlamda da fuarın sonuçlarının etkili olacağını göstermiştir.

Sayılarla ifade etmek gerekirse eğer ; 27 ülkeden 812 katılımcı firmanın bulunduğu fuarı 95 ayrı ülkeden 86.217 kişi ziyaret etmiştir.Bu sayı 2019 yılı fuarına göre %27 artışa tekabül eder. Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen ISK-SODEX Fuarı’na, 36.000 metrekare üzerinde bir alanda, 812 firma katıldı. Uluslararası iş birlikleri kurulması açısından verimli ve etkin geçen fuara; Rusya, Almanya, İtalya, Ukrayna,Kosova,Malta,Bulgaristan gibi Avrupa ülkeleri yanında İran, Özbekistan, Lübnan,Azerbaycan,Pakistan ve Japonya ile Libya ,Tunus ve Fas’tan firmalar katıldı.

Fuara katılımcı olan Türk firmaları ,İSİB’in katkılarıyla düzenlenen B2B İkili İş Görüşmeleri’nde 53 ülkeden 300 profesyonel satın almacı ile görüşerek ihracata yönelik yeni iş birlikleri gerçekleştirdi. B2B İkili İş Görüşmeleri’nde bir önceki fuara kıyasla katılımcı ülke sayısı 44’ten 53’e çıkarken, katılan satın almacı sayısında %46 artış sağlandı.

Bu yıl fuar kapsamında gerçekleşen Forum Alanı etkinlikleri renkli sunumlara sahne oldu. Dört gün boyunca devam eden etkinliklerde 34 katılımcı firma ve sektörel dernek yetkilisi, 29 oturumda ürün ve hizmetlerinin yanı sıra iklimlendirme sektöründeki yeni düzenlemeler, teknolojik gelişmeler ve inovatif çözümleriyle ilgili bilgi paylaştılar.Tabii pandemi koşullarında gerçekleşen bu kalabalık ve önemli organizasyonda ,fuar alanında çok kapsamlı ve etkin Covid 19 tedbirlerinin uygulanmasına da hassasiyet gösterilmiştir.

Gelişim ve büyümemizde katkısı yabana atılamayacak olan fuarlara katılım göstermeye,Pa-Flex logosunu uluslararası alanda tanınır hale getirmeye veürünlerimize gösterilen ilgiye misliyle karşılık verebilme çabalarımıza devam edeceğiz. Birdahaki ISK Sodex fuarında görüşmek dileğiyle…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

119. Sayımız Yayında.