Aldağ Banner
Aldağ Banner

İmbat, Domestik (Evsel) Su Soğutma Grupları ile Orta Doğu Pazarında

İmbat, Domestik (Evsel) Su Soğutma Grupları ile Orta Doğu Pazarında

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri %100 yerli sermayeyle imza attığı özgün ürün tasarımları ve dünya kalitesinde ürettiği yüksek verimli ürünleriyle hem projelere hem de dünyaya kazanç sunmaya devam etmektedir.

İmbat’ın tarihi; dünyada ilk merkezi soğuk depo cihazlarında invertör uygulaması, dünyada 7. ve ilk Türk markası yerli tasarım çatı tipi klimada Eurovent sertifikası, Türkiye’nin en çok satılan yerli hassas kontrollü kliması, Türkiye’de ilk birden çok dx santralin tek dış ünite ile çalıştırılması, Türkiye’de ilk taşınabilir paket iklimlendirme cihazları üretimi gibi özgün ve yenilikçi cihaz üretimleri ve başarılarla doludur.

Ürün geliştirilmesine yönelik Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarında en önemli kaynağı müşterilerin istek ve ihtiyaçları olarak gören İmbat, bu yaklaşımıyla Türkiye’de olduğu gibi yurt dışında da özgün ürünler sunmaktadır.

İmbat, müşteri istek ve ihtiyaçlarına hızlı çözüm sunabilme kabiliyetine sahip bir üretici olarak 2019’da ticarileştirdiği domestik su soğutma grubunu da ürün gamına kazandırdı.

j

Katar gibi birçok Ortadoğu ülkesinde sistemden 56°C gelen temiz suyun kullanabilir olması için 25-26°C’ye indirilmesi gerekmektedir. İmbat, tasarladığı soğutma grupları ile bu su sıcaklığını kullanıma hazır hale getirmektedir.

İmbat domestik su soğutma grupları T3 iklim bölgesi için yüksek dış hava sıcaklığında ve Orta Doğu’da binalarda 55-56°C’ye varan kullanım suyunun soğutulması için otel, villa, spor salonu, okul, ofis vb her türlü ticari ve domestik bina kullanım suyu soğutması ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmıştır.

Yüzde yüz yerli tasarım İmbat domestik su soğutma grupları 56°C’den 26°C’ye anlık kullanım suyu soğutması sağlayarak etkin performansı ve kullanım kolaylığıyla binalara soğuk su temininde sağlıklı çözüm sunmaktadır.

14, 26 ve 46 kW olmak üzere üç farklı kapasitede modele sahip, 46°C dış hava sıcaklığı için tasarlanan ve 52°C dış hava sıcaklığına kadar çalışabilen İmbat domestik su soğutma grupları tankı, pompası, uzaktan kumanda ve kontrolü ile tak-çalıştır özelliklerine sahiptir. Daha büyük kapasiteler için belirlenen modellerin katları ile cevap verilmektedir.

Ads-z

Standart özellikler:

İmbat

Opsiyonel Özellikler:

  • Evaporatör ve kondenserde hydrofilic/epoksi kaplama
  • Bakır boru bakır kanatlı kondenser
  • Kondenser yüzeyi koruma kafesi
  • Düşük ses seviyeli modeller
  • İç mekana montaj için radyal kondenser fanlı modeller
  • Bina Otomasyon Sistemi ile Modbus protokolleri üzerinden entegre olma
  • Kondenser fan hız kontrolu
  • İnverter scroll kompresörlü modeller
  • Özel projeler uygun tasarım ve üretimde esneklik

30 yıllık deneyimi ile İmbat, ülkemizin ve global pazarın talepleri ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, Ar-Ge merkezinde çalışan zengin mühendis kadrosu ile yenilikçi ürünler tasarlamaya ve pazara sunmaya devam etmektedir.

İmbat, uzun yıllardır ürettiği nitelikli ürünlerin yanı sıra gelişen ve değişen pazarın dinamiklerine uygun yeni ürünler ile sektörün ihtiyacını karşılamaya devam etmekte; ihracat pazarlarına yüksek standarda sahip ürün talebi olan yeni ülkeler katmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda İmbat Ar-Ge Merkezi’nde, yenilikçi projelerin yer aldığı Ar-Ge çalışmaları kesintisiz olarak sürdürülmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

103. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: