Aldağ Banner
Aldağ Banner

Günümüzde modern binalar yeni tasarımlarla hayata geçtikçe, konfor ve işletme beklentilerinde de farklılıklar gündeme gelmektedir

Günümüzde modern binalar yeni tasarımlarla hayata geçtikçe, konfor ve işletme beklentilerinde de farklılıklar gündeme gelmektedir

Oventrop inşaat sektörünü çok yakından takip ederek hem yerel pazarın, hem de global pazarların ihtiyaçlarına yönelik tasarımlar sunmaya devam ediyor. ARGE bölümü yeni ürünler geliştirirken, işlevselliğin yanında görselliğe de önem vererek dünya genelinde tasarım ödüllerini almaktadır. Bu özellikleri ürünlerin daha fazla talep görmesini sağlamakta ve ödüllü ürünler kısa zamanda pazarda lider konuma yerleşmektedir.

Bu yılın yeni ürünlerinden biri olan Optibal altı yollu küresel vana,  ısıtma ve soğutma sistemlerinin işletmesinde büyük kolaylık ve tasarruf sağlamaktadır.

Radyant soğutulmuş tavan veya 4 borulu fan coil sistemlerinin, ısıtma ve soğutma kontrolünde kullanılan Optibal altı yollu küresel vana, aynı zamanda döner servo motor vasıtasıyla hassas şekilde sistemin kontrolünü de mümkün kılmaktadır.

4 borulu bir fan coil sisteminin ısıtma ve soğutma kontrolü klasik yöntemlerle birçok bileşen içermektedir. Klasik yöntemle kurulum ve işletme zorlu bir süreçtir. Optibal altı yollu küresel vana ve motor vasıtası ile kesintisiz konfor artık daha ideal ve hızlı bir çözüm olarak pazarda değişime öncülük edecektir.

Oventrop Optibal altı yollu küresel vananın avantajları;

  • Altı yollu vana; çinkosuzlaşmaya dirençli pirinçten üretilmiştir,
  • Isıtma ve soğutma hızlı ve basit geçiş mümkündür,
  • Basınçtan bağımsız balans vanaları ile kullanımda kusursuz hidronik dengeleme sağlar,
  • Döner servo motor vanayla birlikte kullanılır,
  • Uzaktan takip için yerleşik bina otomasyon sistemlerine uyumludur,
  • Farklı kVS değerlerinde esneklik sağlar,
  • Yerden tasarruf sağlar,
  • Kurulum zamanından tasarruf sağlar.

Occ Mühendislik üç yılı aşkın zamandır Oventrop ürünlerini  Türkiye ve Orta Asya bölgesindeki müşterilerine ulaştırmaktadır. İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde de satış, servis ve teslimat olarak çalışmalarına kesintisiz olarak devam etmektedir. OCC Mühendislik’in anlık stok ve hızlı teslimat imkanı, pandemi döneminde de müşterilerine hizmet sunma konusunda en büyük avantajıdır.

bina

bina

bina

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

103. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: