Gözde Projelerde Pa-Flex Kauçuk İmzası

Gözde Projelerde Pa-Flex Kauçuk İmzası

2020 yılının ilk aylarını yaşadığımız şu günlerde özel ve kamu projelerinde kauçuk levha ,boru ve yardımcı ürünlerimizle yer almaya devam ediyoruz.

Bu projelerden biri İstanbul Şişli’de yapımı devam eden Nidapark Bomonti projesi. İstanbul’un birçok noktasında başarılı projelere imza atan Tahincioğlu Gayrimenkul, “Nidapark” markasıyla yeni projeler geliştirmeye devam ediyor.

Tahincioğlu imzasıyla İstanbul’un tarihi semti Bomonti’de hayata geçirilen lüks konut projesi Nidapark Bomonti projesinde 840 konut yapılacak olup 3 bloktan oluşan projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleri bulunuyor.

Hem levha tipi kanal izolasyonu hem de ısıtma-soğutma hatlarına boru izolasyonu tedarik ettiğimiz projede konutun yanında 17 dükkan ve ofis katları da bulunmakta.

Kamu projeleri alanında Konya Meram’da yapımı devam eden 3.000 kişilik (1.500 kişilik kız yurdu ve 1.500 kişilik erkek yurdu) KYK Yurt binaları projesinde hava kanalı izolasyonlarında markamız tercih edilmiştir.Proje kapsamında 6 adet yurt binası,2 adet sosyal tesis binası,2 adet jeneratör binası ve 2 adet de nizamiye binası yapılacak olup toplamda 65.435 m2 alana sahiptir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
kauçuk paflex Proje

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

97. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: