GF Hakan Plastik 2020 hedeflerini iş ortakları ile paylaştı

GF Hakan Plastik 2020 hedeflerini iş ortakları ile paylaştı

Rixos Premium Belek’te iş ortakları ile bir araya gelen GF Hakan Plastik, yoğun bir programla geçen 2019 yılını geride bırakıp, 2020 yılının yol haritasının çizdi.

Süprizli ve yenilikçi bir programla konuklarını karşılayan GF Hakan Plastik, iş ortaklarına DJ’liğini Nihat Sırdar’ın yaptığı 90’lar Kafası Partisi‘nde 90’lı yıllara damga vuran şarkılar eşliğinde keyifli bir gece ile ‟Hoş Geldiniz“ dedi.

Bayi toplantısının ilk günü açılış konuşmasını GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler gerçekleştirdi.

Besler konuşmasına: “2019 yılına “Birlikte güven inşa ediyoruz” diyerek başlamıştık.  Kurduğumuz bu güven bağı ile zorlu 2019 yılını başarılı bir şekilde geride bıraktık.  Şimdi bizi daha da zorlu olacağını düşündüğümüz 2020 yılı bekliyor.  Biz zorlukların üstesinden inovasyonun gücü ile gelebileceğimize inanıyoruz.  Bu yıl Hakan Plastik’in 55., GF’in 208. kuruluş yılı. Sektörün geleceği biziz, farkı sizlerle birlikte yaratacağız…” sözleri ile başladı ve yeni yıl planları konusunda kısa bir bilgilendirme yaptı.

İnovasyonun gücü ile geleceğe güventeması ile düzenlenen bayi toplantısında Batuhan Besler’in konuşmasının ardından Türkiye Satış Direktörü Murat Uçer yurt içi ve yurt dışı satış hedefleri üzerinde durdu. Uçer, özellikle 2019 sonunda lanse edilen ürünler Silenta Extreme, GF Aerator. PP-RCT gibi ürünler ve 2020 yılı içerisinde faaliyet alanına eklenen yerden ısıtma sistelemi üzerine bilgilendirme yaptı. Uçer’in ardından Pazarlama Müdürü Candan Mumcuoğlu ve GF Hakan Plastikin yeni Ürün ve Pazarlama Direktörü Hüseyin Ünlüyol tarafından 2019 pazarlama faaliyetleri değerlendirmesi yapıldı; 2020 hedefleri aktarıldı.

“Yetenek Sizsiniz” yarışmasında büyük beğeni toplayan; SODEX 2019 Fuarı’nda GF Hakan Plastik standındaki performansları ile de ilgi odağı olan Oğulcan Kuş, bu kez bayi toplantısında konuklara özel bir performans hazırlamıştı. Kuş, yine GF Hakan Plastik borulardan oluşturduğu 3 farklı enstürümanı ile gerçekleştirdiği performansı ile katılımcılar tarafından beğeni ile izlendi.

Fuaye alanına kurulan dev inovasyon tüneli, katılımcılar tarafından beğeni aldı. Tünel içerisinde sanal gerçeklik gözlükleri ile katılımcılar Çerkezköy ve Şanlıurfa üretim tesislerini gezme imkanı buldular. GF Hakan Plastik boruları ile yapılan inovasyon tünelinde ayrıca Oğulcan Kuş’un aerodinamik tasarımı ile binaların atık su sistemlerindeki havalık hattını elimine eden GF Aerator enstalasyonları sergilendi.

İş ortakları buluşmasında bilişim ve teknoloji alanındaki çalışmalarıyla tanınan gazeteci ve yazar Serdar Kuzuloğlu “Yeni Dünya’nın Yapıtaşları” konulu bir konuşma gerçekleştirdi.

Ziynet Sali ve Orkestrası’nı sahne aldığı Gala Gecesi’nde çeşitli alanlarda en iyi performans gösteren bayilere de plaketleri sunuldu.

gf hakan plastik

gf hakan plastik

gf hakan plastik

gf hakan plastik

gf hakan plastik

gf hakan plastik

gf hakan plastik

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

94. Sayımız Yayında
%d blogcu bunu beğendi: